Hoe hoog is jullie huur/hypotheek per maand?

Discussie in 'De lounge' gestart door Pluisjee, 22 jun 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. vlinder1973

    4 okt 2011
    50
    4
    8
    Hier een tussenwoning. 120 vierkante meter woonoppervlak. 3 ruime slaapkamers en op zolder gaan we nog twee slaapkamers creeeren. Net nieuwe keuken besteld, boven en benedenverdieping zowel plafonds en muren laten stucen. Alles opgeknapt. Grote garage. Voor en achtertuin. Wij betalen daarvoor 669€ bruto.

    Toen ik nog huurde had ik een klein hoekhuis met drie kleine slaapkamers. Vlizotrap naar zolder en slecht geïsoleerd. Daar betaalde ik 640€ huur voor.
     
  2. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.290
    113
    Nederland
    Huurwoning 677 per maand, hoekhuis totale oppervlakte 120m3 3 slaapkamers en op zolder nog een slaap/was hok
    En een ruime tuin van 500m2

    Waarschijnlijk willen we over een paar jaar gaan kopen. De huur wordt alleen maar duurder en de woning is super oud en de woningbouw is niet zo geweldig in het fixen van dingen.
     
  3. MamaOktober13

    MamaOktober13 Bekend lid

    15 feb 2013
    869
    31
    28
    Noord-Brabant
    700 bruto voor een 2 onder 1 kapwoning 140m2 woonoppervlak met een inhoud vanmn 500m3. Heeeeel blij mee wonen er nu z'n twee maanden. Daarvoor rijwoning 100m2 woonoppervlak met een inhoud van 345m3 daar betaalde we 1100 bruto voor :|
     
  4. Msee

    Msee Niet meer actief

    675 euro
    186 m2
    800 m2 grond

    Alle voorzieningen op loop afstand en toch midden in de natuur.
    Over paar weken trekken we definitief in:D
     
  5. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Nu een huurhuis. Duplex beneden. Denk iets van 55 m2 ofzo. Waardeloze isolatie, waardeloze woning. Kost 440 euro per maand.

    Straks een koopwoning. Huis 103 m2. Perceel 880m2. Kost 1080 per maand.
     
  6. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Wij betalen €645,- huur
    Appartement 85m2
     
  7. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw
    450 netto, we lossen daarnaast nog 300 per maand af,

    Wij hebben een hoekwoning, Normaal gesproken zijn deze huizen met 3 slaapkamers en vlizotrap naar het zolder en een tuin van 13 lang 6 breed

    Wij hebben de woning verbouwd door een vaste trap naar het zolder te maken, dakkapel erop en twee slaapkamers gemaakt daar, beneden in de woonkamer 4 lang 5 breed aan aanbouw erbij gedaan dus wij hebben nu meer slaapkamers maar wel ipv 13 meter is onze tuin nu dus 9 meter lang,

    Wel zelf bekostigd dus geen extra lening of hypotheek op hoeven nemen waardoor we dezelfde lage hypotheek blijven behouden.
     
  8. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.147
    23.230
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    1300 euro netto voor hoekhuis van 140 m2 woonoppervalkte uit 2013, dus voor-, zij-, en achtertuin. Totaal perceel rond de 250 m2. In de Randstad. We betalen nu veel hypotheek zodat we als vriend 58 (over 19 jaar) is, hij kan stoppen of in elk geval flink minderen met werken. Hij heeft een lichamelijk zwaar beroep.
     
  9. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Als je van plan bent te gaan kopen zou ik je aanraden dat dit jaar nog te doen. Volgend jaar zijn de tegels nog strengen en moet je nog meer eigen geld inbrengen.
     
  10. LiveLifeLovely

    LiveLifeLovely Niet meer actief

    700 euro hypotheek inclusief aflossing, met twintig jaar alles afgelost.

    Zeer ruime twee onder eenkapper.
     
  11. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    730 bruto hoekhuis, nieuwbouw,randstad 125 m2 en 205m2 perceel
     
  12. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    #52 DastyQueen, 22 jun 2017
    Laatst bewerkt door een moderator: 22 jun 2017
    € 602 bruto voor een hoekwoning van 140m2 met tuin van 18meter lang. In Amsterdam. We hebben hiervoor 3 slaapkamers en een zolder die nu niet gebruikt word maar waar ook nog 2 slaapkamers gecreerd kunnen worden.
    Toen we dit huis kochten 12 jaar geleden vonden we de hypotheek een hoop geld (was ongeveer 1/3 van ons gezamelijk inkomen). Nu lachen we ons rot (nog maar 1/10 van man zijn salaris) en aangezien het groot genoeg is en de wijk ook heerlijk is blijven we lekker hier zitten. Soms kriebelt het wel eens om een groot vrijstaand huis te kopen maar als ik denk aan de hypotheeklasten nu dan zetten we telkens niet door.

    Edit... wat @Lief of Stoer zegt is waar. We zijn met zen allen appels met peren aan het vergelijken. Dus om de vergelijking wat duidelijker te maken. Wij hebben een hypotheek met een rente van 3,2% die tot eind vd hypotheek vast staat. Aan het eind van de rit hebben we de gehele hypotheek afgelost. Op dit moment zit er een overwaarde van +/- € 50.000 euro op de woning (als ik verreken voor welk bedrag de huizen in de wijk nu verkocht worden en wat mijn hypotheek is) maar dat kan zo over een jaar weer anders zijn met die rare huizenmarkt.
     
  13. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    3 jan 2015
    2.446
    1.463
    113
    €985 bruto voor een standaard rijtjeshuis (voormalig huurwoning). Echt belachelijk veel geld voor wat het is, maar we hebben het gekocht toen de rente heeeel hoog was :(
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    305 euro bruto voor een eenvoudige hoekwoning:oops:
     
    baby90, Chocolat en DastyQueen vinden dit leuk.
  15. Lief of Stoer

    Lief of Stoer VIP lid

    25 apr 2011
    6.028
    2.894
    113
    't Gezellige Brabant
    Het is natuurlijk wel appels met peren vergelijken. Ik kan je gerust vertellen wat wij per maand betalen, maar of we dan alles afgelost hebben aan het eind van de looptijd of dat er bv. nog een restschuld (aflossingsvrij) overblijft, kun je hier niet uit opmaken. Staat onze hypotheek onder water of hebben we een overwaarde? Het zegt zo weinig die bedragen.

    Maar goed, wij betalen 805 euro netto hypotheek op een 2/1 kap woning met 350m2 grond met daarop ook een garage.
     
    Cloud9 en Triangel vinden dit leuk.
  16. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Voor alle dames die zeggen hun rente vast gezet te hebben in de "dure" tijd.

    Is er voor jullie echt geen mogelijkheid om te bekijken of hij eventueel met boete verlaagt kan worden?

    Zo werden wij 1,5 jaar terug zelf benaderd door SNS dat de rente zo omlaag is gegaan en ze graag met ons wilden gaan kijken wat ze voor ons konden betekenen. Onze periode was ook nog lang niet afgelopen maar toch konden wij zakken, met boete er bij in berekend scheelt het ons €170,- in de maand.
     
    Lies1611 en DastyQueen vinden dit leuk.
  17. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    #57 maansneeuw, 22 jun 2017
    Laatst bewerkt: 22 jun 2017
    Vanaf 1 juli is onze huur 534 euro nog wat.
    Voor een ttussenwoning met twee slaapkamers (15m2 en 8m2), vlizozolder, kelder, tuin en berging/schuur in een middelgrote stad (geen randstad).
     
  18. Manque

    Manque Niet meer actief

    905 bruto hypotheek, eindwoning vlakbij het centrum van een stad. Twee bijgebouwen (1 groot atelier met verdieping, 1 schuur), kleine voortuin en achtertuin. Gedeelde oprit. Woonkamer en woonkeuken, drie slaapkamers met op zolder nog een mogelijkheid tot 2 slaapkamers.
     
  19. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Bank bellen en vragen naar mogelijkheden tot middelen!!
     
  20. Bloempje01

    Bloempje01 Fanatiek lid

    10 dec 2012
    1.034
    418
    83
    Vrouw
    #60 Bloempje01, 22 jun 2017
    Laatst bewerkt: 22 jun 2017
    405- hypotheek per maand. 140 vierkante meter 4 slaapkamers met de mogelijkheid om er op zolder ook nog 2 te kunnen realiseren. Wel geen al te grote tuin. Maar dat scheelt ook allemaal onderhoud haha. Huis gekocht toen de rente heeel laag was afgelopen jaar, plus een berg overwaarde van het oude huis erin geduwd waardoor we maar een schijntje hoefde te lenen bij de bank.
     
    SDonya en DastyQueen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina