€481 bruto voor een tussenwoning. (390 netto) Geen idee hoeveel m2. We hebben het huis voor een schijntje gekocht en helemaal verbouwd, minimaal €10.000 overwaarde als we het gaan verkopen. We vinden het huis eigenlijk te klein met 4 personen
750 huur. Dat mogen wij wel maandelijks ophoesten. Maar een hypotheek voor een simpele rijtjeswoning vinden ze dat wij niet zouden kunnen betalen terwijl dat een hypotheek van 500 zou zijn +-...
613 bruto hypotheek pmnd. Grote massionette woning met 5 slaapkamers (waarvan 3 heel groot) en ook een tuin erbij.
800 bruto voor een hoekhuis met drie goede slaapkamers en grote zolder (vaste trap) waar we twee slaapkamers kunnen maken. Huis is in perfecte staat. Vorig jaar zijn we verhuisd, we betalen nu net zoveel hypotheek als voor de flat die we hiervoor hadden door de lagere rente. Als we niet extra gaan aflossen is dit huis afbetaald twee jaar voor mijn man met pensioen gaat.
Ik zou zelf ook nog reageren. Wonen nu in het gooi , rijtjes woning wel redelijk nieuwbouw , bijna €900 euro huur. 3 laags woning ongeveer 90m2 , niet een hele grote tuin maar voor het centrum best oké. We gaan als alles door gaat verhuizen naar Utrecht. Ook een huurwoning. Nieuwbouw (eerste eigenaar) 137m2 ook 3 laags. Huur is dan €1030. Ja enorm fors maar kopen kunnen wij (helaas nog) niet. Voor een sociale huurwoning verdienen we te veel , sterker nog man alleen verdient te veel. Daarbij in onze regio (gooi in iedergeval) hebben we dan gaan ruime woning met 4/5 slaapkamers die we wel nodig hebben.
1250 euro bruto voor 2-onder-één-kap woning met garage en parkeerplaats op eigen oprit. Totaal ca. 160m2 met een grote voor- en achtertuin en 3 grote slaapkamers. We wonen in een dorp vlakbij Rotterdam.
722 (415 met huurtoeslag) voor een eengezinswoning met 3 slaapkamers, grote badkamer en washok. Vlizo trap naar zolder, tuin van 300m2, zonnepanelen en energie label B. Lucky me
848 euro hypotheek (België). Hiervoor hebben we een huis van 120 m2 met 4 slaapkamers, een eigen oprit, een garage, 2 bijgebouwen (in baksteen), 2 paardenstallen en een grote hangar met hooizolder. Een tuin van 1200 m2 en nog een weide grenzend aan onze tuin. Het enige 'nadeel' is dat we een halfopen bebouwing hebben en we liever vrijstaand zouden wonen. Dit huis zal waarschijnlijk ook niet onze eindbestemming zijn, omdat we met de tijd graag zouden emigreren.
Het is denk ik ook bijna allemaal niet te vergelijken met locatie etc. Wij wonen nu sinds 2013 in nieuwbouw in de grote stad op 155m2, met grond van 190m2 (wat veel is midden in de stad hehe) en onze hypotheek is bruto 1920. Maar we zijn beiden heel wat meer gaan verdienen zitten we inmiddels op 1000 euro netto maar dit was voorheen 1500 netto en dit komt omdat we een spaarhypotheek hebben met alles aflossen.
Wij betalen per maand bruto 532 euro aan de hypotheek. Vrijstaande woning met 220 m2 vloeroppervlakte. Onze tuin is 1500 m2
970 euro huur voor drie kamer appartement van 65 vierkante meter. We gaan naar een eengezinswoning van 115 vierkante meter, en daar ongeveer 1100 netto voor betalen. Zo'n zin om te verhuizen!
Wij betalen 335 euro bruto (krijgen ook nog wat terug van de belastingdienst) voor een tussenwoning met tuin (ongeveer 75 m2?). Huis heeft ongeveer 110 m2 woonoppervlakte.
Volgens mij zitten we aan een woonoppervlak van 150 m2, 3 woonlagen. 1 ste woonlaag 3 slaapkamers en nog een ruime zolderkamer en nog een flink stuk zolder over. We hebben een eigen oprit voor het huis waar 2 auto's kunnen worden geparkeerd, een kleine achtertuin maar als je de poort uitgaat dan hebben we een enorme groenstrook en we hebben zowel voor als achter geen buren, we wonen in het tweede huis van een rij van 8 woningen. Totale hypotheek incl verz komt toch wel nabij de 1000 euro netto per mnd, we wonen in het Westen dus betaal je toch al veel...Over 10 jaar komt er al 1 hypotheek te vervallen dus gaat opschieten haha
250 euro hypotheek per maand voor een rijtjeshuis van 110 m2 en met flinke tuin. Aflossingsvrij, dat wel, maar met die huidige lage rente.. Blij mee hoor!
Wij huren voor €1350 per maand Vrijstaande woning met stallen, garage en nog een ruimte waar de voetbaltafel en nog een bed staat. Een rotonde in onze voortuin en nog een half voetbalveld naast het huis. Binnen 4 slaapkamers, maar met een andere indeling zouden er 6 kunnen zijn. De badkamer hier is groter als de slaapkamer van de jongste.
netto 830,- : 1100,- hypotheek en 270 belastingteruggave. (annuiteitenhypotheek aflossing 100%) Tussenwoning uit 2005, randje van de Randstad, Noord-Holland, 140 vierkante meter (inhoud 485?), met 20 meter diepe achtertuin op het zuiden. zelfde huizen zijn 50k meer waard geworden sinds wij het kochten