Overdag tussen de 18 en 20 graden. Afhankelijk hoe koud ik het heb. Snachts altijd 15 graden. We hebben best een goed geïsoleerd huis.
Hier ook overdag 19 grd (niemand aanwezig) als ik thuis kom gooi ik hem naar 20.5 en 's avonds moet hij omhoog, naar 21 of hoger....
Nooit warmer dan 19 graden overdag. Als we naar bed gaan draaien we hem naar 15 graden. Boven staan de radiatoren uit en de ramen open. In de voorjaarsvakantie waren we een midweekje weg en had ML hem op 10 gezet. Toen we thuis kwamen (al die nachten behoorlijke vorst) was het 12,5 graden in huis. We waren rond 13.30 thuis en de cv heeft er de hele middag en avond over gedaan om het 18 graden te krijgen... Bij mijn ouders was/is het nooit warmer dan een graad of 16/17. Mijn moeder zei altijd: trek maar een extra trui aan, dat kost niks... Als we daar een poosje zijn heb je gewoon een kouwe neus
Ik durf bijna niet te zeggen hoe hoog die hier staat na alle reacties... Maarrrrr... Hier niet lager dan 22.5 graden. Momenteel is het zelfs 23 graden in huis en ik vind dit echt een ideale temperatuur (alhoewel ik in de avond alsnog een dekentje pak). Ik woon in een vrij nieuwe woning(bouwjaar 2012) maar ik heb het gewoon echt heel erg snel koud. In de nacht gaat die ook niet lager. Mijn vader spant echt de kroon wat dit betreft. Die heeft zijn verwarming altijd op 24/25 graden
Normaal altijd (dag en nacht) op 19 graden. Wij hebben het allemaal niet snel koud, warmer vinden we dan ook niet zo fijn. Maar als we bezoek hebben/krijgen zet ik 'm vaak wel even op 20 graden.
Goed geïsoleerd huis hier. Als we thuis zijn staat hij op 19,5. Snachts draaien we hem terug naar 15 graden. Boven hebben wij altijd alles dicht gedraaid.
Slapen & weg; 18 graden Savonds; 21 graden Overdag schommelt het een beetje tussen 19 en 21. Ligt er aan hoe koud het buiten is en of ik druk bezig ben bv. En idd, het is beter om hem niet lager te zetten dan (bv.) 18 graden. Het kost meer om van laag naar hoog te gaan dan hem continue iets hoger te laten.
Wij hebben geen thermostaat, super irritant. Vanwege stads verwarming. Maar een los ding in de woonkamer en probeer de temp rond de 21 te houden.
Overdag (als er iemand thuis is) op 19.0 Vanaf 19.00 20.0 's Nachts en als er niemand thuis zit op 12.0, maar zo laag komt hij nooit.
S nachts op 16, vanaf 5.30 naar 18.. Als we thuis zijn zet ik'm handmatig tussen de 20 en 21. Rond 21.00 zetten we'm weer op automatisch, 18 graden dan en om middernacht springt'ie weer naar 16.
Hier in de nachten en overdag als we aan het werk zijn 16 graden. In de avonden en op vrije dagen meestal 19 a 19.5. Soms gaat ie naar 20 als we het koud hebben.