Dames even jullie hulp nodig. Ik baker nu in met een hydrofiele, niet zo als het moet natuurlijk. Nu lijkt het goed te werken en wil ik dus gaan inbakeren zoals het hoort. Maar het probleem is dat ik alleen de armen mag doen, oudste dochter en ik hebben beiden een heup afwijking (gehad) Wie weet hoe en waar ik dat kan leren? Internet? Boek?
op het cb zouden ze je dat kunnen leren. maar waarom geen bakkerdoek zoals de swaddle me of de mum2mum deze zijn ideaal .... wij hebben ze beide gebruikt eerst de swaddle me en toen die te klein werd de mum2 mum . ideaal.
Ow maar ik heb een inbakerdoek, moet hem alleen nog even naaien Net een boekje besteld en als het goed is is hij morgen in huis. Als het niet lukt ga ik het CB even bellen, dankje.
wij hadden ook de swaddle me, betaalbaar en ideaal. Eigenlijk zou je niet aan het echte inbakeren moeten beginnen voordat je echt weet wat je doet.. met een inbakerdoek komt het altijd goed
De heupjes is niet aan te zien/voelen maar dat was bij de oudste ook niet en die had toch een behoorlijke afwijking.
Wij bakerden in het begin ook in met 'ouderwetse' losse doeken. Ik zou trouwens niet weten hoe je daarbij de heupen vrij zou moeten laten. Het is juist de bedoeling dat het goed strak zit. Te los inbakeren is met die doeken gevaarlijk, want je kind kan zich dan losmaken en die doeken over z'n gezicht trekken. Toen mijn kind groter en sterker werd moesten we trouwens alsnog over op een Dreamswaddle, want hij trok zich elke keer los.
@janneke als je op YouTube inbakeren invoerd zie je hoe ik het doe met 2 losse doeken en de heupjes vrij! Sorry kan met mijn iPad geen link plaatsen.