Dat denk ik eigenlijk ook, vanaf het moment dat we in dat huisje zaten, en lekker buiten in het zonnetje zaten op ons terrasje, kwam Angel de hele tijd bij mijn man op schoot. Helemaal kroelen en op haar rug liggen.. Mijn man zei direct dat ze hoogzwanger was, en dat we niets mee naar huis gingen nemen Angel had op dat moment al in de gaten als ik hem om mijn vinger wind..de rest van het gezin is gesneden koek En idd, dat klopte.. En nu als mijn man thuis komt, rennen de katten, waar ze ook zijn, direct naar de deur om hem te begroeten, en hij hun. En dan komen de kinderen en ik pas Dus het is echte liefde Wat leuk ook, dat jullie ook een poesje hebben opgevangen!
Ja ze hebben het hier zeker goed, en ik heb ook het gevoel dat Angel dat ook beseft ofzo, ze is zo'n lief dankbaar scheetje!
Leuk is dat he! Ik heb ook 2 katten en veel dingen zijn zo herkenbaar, het samen spelen en elkaar wassen, wat vaak overgaat in bijten en spelen , apporteren van stiekjes en balletjes etc. Ze volgen me overal en zijn ontzettend knuffelig. Heel overdreven op hun rug liggen, ze zeggen altijd dat katten het niet fijn vinden als je ze over hun buik aait, hier wel hoor. Heerlijk Geniet van je twee schatjes!