Gelezen. Jeetje wat een verhaal! Maar hoe komt het dan zo dat ze hier vertrokken is? Heeft ze hem ook hier geplaatst ofzo, kan er namelijk helemaal niks over vinden.
Nee zelf niet, maar in het topic wat erover liep wel. En ze was het zelf alleen maar aan het goedpraten overal, zo respectloos. http://www.zwangerschapspagina.nl/films-televisie-nieuws/599846-schietpartijen-parijs-13.html
Toch nog veel verdwenen toch jammer. o nee niet nog een die die strijd gaat verliezen live biancs sterkte mocht je dit lezen. hoop op een pijnloze en weg naar boven.
In een later topic begon joycey over het duplo topic van loeforceone, en loeforceone over het Parijs topic. Volgens mij het 'welk topic is je het meest bijgebleven', wat overduidelijk zo afgesproken was tussen elkaar, ze kennen elkaar namelijk. Denk dat ze alleen niet hadden gedacht dat joycey weer afgebrand werd. En toen daar weer het halve topic over Parijs viel, meldde ze zich af. Edit, Linkje gevonden: http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/630678-welk-topic-jullie-meest-bijgebleven.html
Ik lees nooit meer iets van Nescio en van Spruitemoeder. Ze zijn nog wel lid, maar posten nooit meer. Onze kinderen zaten een beteje in dezelfde leeftijdscategorie, kwam ze daardoor regelmatig tegen .
Echt?? Dat stuk heb ik helemaal gemist hoe kan dat? Maar dat dat vriendinnen zijn verbaasd me dan eigenlijk weer niet...wat zeggen ze daarover: Soort zoekt soort of waar je mee omgaat wordt je mee besmet
Loussaa (oid) heb ik ook al even niet voorbij zien komen. Niet dat het erg is hoor ;- Hilly vond ik altijd wel hard maar ze zei wel waar het op stond.