Hoe is jouw schoonmoeder?

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 30 sep 2024.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.947
    33.614
    113
    Lief? Stom? Goede oma? Je maatje?
    Shoot :)
    O ja. Ik heb er geen.
     
  2. me1989

    me1989 Fanatiek lid

    29 dec 2013
    3.444
    1.199
    113
    Ze leeft helaas niet meer, ik had haar graag leren kennen.
     
  3. Seffie

    Seffie Fanatiek lid

    17 apr 2019
    2.270
    2.618
    113
    Vrouw
    Een fantastisch lieve vrouw. Staat altijd voor mij klaar. Ze ziet de kids niet mega vaak net zoals mijn moeder die ze elke week wilt zien bijv maar ik heb het verder echt getroffen met mijn schoonmoeder ♥️
     
  4. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.121
    1.824
    113
    Lief geduldig en aanwezig.
    Doe samen vrijwilligers werk.
    Eet wel eens met ons mee.
    Gaan dagjes uit en ook wel eens op vakantie.
    Ik dochter en sma.
     
  5. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.279
    17.157
    113
    Mwa. Kan beter, kan slechter. Ongetwijfeld denkt zij ook zo over mij :roflmao: we matchen gewoon niet echt
     
    Iertje81 en Fruity90 vinden dit leuk.
  6. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    Een betere schoonmoeder kan ik me niet wensen.

    Ik heb zelf geen moeder meer en niemand kan haar vervangen maar m'n schoonmoeder komt wel echt in de buurt. Zo'n lief mens.
     
    Philou en citroenrasp vinden dit leuk.
  7. Featherr

    Featherr Fanatiek lid

    20 jun 2016
    3.690
    3.129
    113
    Vrouw
    Brabant
    Hele lieve vrouw!
    We zien ze regelmatig (zeker elke 2 maanden) en gaan dan in de middag daarheen en blijven er eten en tot laat in de avond spelen we gezellig spelletjes.
    De kinderen zijn gek op haar maar nog net wat meer op haar vriend, echt een top opa is dat :D

    Heb het enorm getroffen met mijn schoonmoeder en haar vriend :)
     
  8. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.495
    4.332
    113
    Vrouw
    Ik noem haar schoonloeder… Dat zegt genoeg toch? Ze is wel een heel goede en leuke oma, dat wel.

    Daarnaast heb ik ook nog een stief-schoonmoeder, die ik wel mijn schoonmoeder noemt. Superfijn!
     
  9. Treezebees

    Treezebees Actief lid

    4 mrt 2023
    310
    427
    63
    Vrouw
    Een pracht van een vrouw, staat altijd klaar voor iedereen. Maakt het lekkerste eten ter wereld klaar. Vind het zo jammer dat ik haar amper zie (woont op 3500km van ons) en ook dat de communicatie moeilijk gaat ( man moet tolken)
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.160
    35.820
    113
    Zo eentje die ervoor zorgt dat mensen grappen maken over hun schoonmoeder.

    Er zijn van die filmpjes over horrible grandma, man stuurt ze altijd naar mij door, gelukkig ziet hij het zelf ook in.
     
    Iertje81, Lies1611, Fruity90 en 6 anderen vinden dit leuk.
  11. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.748
    113
    Leuk topic! :)

    Mijn schoonmoeder is echt superlief. Ik voel me gezegend met zo'n aardige schoonmoeder! Ze is wel hulpbehoevend, waardoor een groot deel van onze tijd gaat naar het zorgen voor haar maar dat doen we graag.

    Laatst was er bezoek uit Nederland, een vriendin van haar. En toen dacht ik wel: hoe lief mijn schoonmoeder ook is, zó'n vrouw als schoonmoeder zou ik echt leuk vinden. Gewoon iemand die kan klokkijken, waarmee je over actualiteiten kan praten en niet zo wereldvreemd is. En ze kon ooknog eens Nederlands! Mijn schoonmoeder is namelijk analfabeet, wat we blijkbaar zo gewend zijn dat get niet meer opvalt. Maar dat maakt wel dat het contact heel anders is dan met zo'n vrouw zoals haar vriendin of met buurvrouwen ofzo. Je bent altijd maar aan het uitleggen, vertalen, dingen (voor)lezen. Ik snap dat ze er zelf ook niks aan kan doen, nemen haar niks kwalijk uiteraard. Maar het is wel "anders" dan de gemiddelde andere schoonmoeder.

    Een goede en lieve oma is ze zeker. Ze heeft wel 30 kleinkinderen :D
     
    spruitje80, Philou en mamabri vinden dit leuk.
  12. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.047
    17.015
    113
    We hebben een wat moeizame start (lees: de eerste 8 jaar…) gehad, maar zou me nu geen betere schoonmoeder kunnen bedenken.
    Mega lief voor de kinderen, staat altijd voor ons klaar, heel erg behulpzaam.

    We hebben niet persé een ‘vriendinnenband’ als in, kunnen echt wel gezellig kletsen maar zouden niet bij elkaar langsgaan zonder het gezin (zoals mijn man bijv wel bij mijn ouders doet) maar dat hoeft ook niet.
     
  13. LadyKikker

    LadyKikker Fanatiek lid

    12 feb 2012
    4.235
    1.891
    113
    Vrouw
    :roflmao::roflmao::roflmao: Sorry. Voor jou niet tof om geen leuke schoonmoeder te hebben, maar schoonloeder! Echt. Veeg me op....
     
    Youtan vindt dit leuk.
  14. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.603
    4.018
    113
    Vrouw
    Een moeilijk mens...
    Ze heeft psychische problemen en verwijt de wereld alles wat zij niet kan of niet heeft. Ze heeft geprobeerd tussen mijn man en mij in te staan nadat de jongste is geboren.
    De jongste is tot hij 2,5 was slechts één keer bij hen thuis geweest. Daarna zegde ze afspraken op het laatste moment af omdat het te veel stres bezorgde dat hij mee zou komen (het was een kind dat overal aan zat en ze heeft ook overal troep en tierlantijntjes in de kamer staan).

    Mijn moeder is gelukkig wel leuk :D
     
  15. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.265
    25.723
    113
    Ik heb haar al zeker 21 jaar niet gezien. En dat bevalt me prima.
     
  16. Krily

    Krily VIP lid

    20 jul 2017
    5.050
    3.780
    113
    Vrouw
    Ik heb er niet veel mee. Zie haar niet veel en is ook niet zo geïnteresseerd in onze kinderen. Wel in haar andere kleinkinderen die ze bijna dagelijks ziet, dat zijn de kinderen van haar andere 2 kinderen. Dat maakt ook dat ik er niet zoveel meer mee heb. Als we langs gaan en ze vragen welke oma, dan gaat de oudste huilen als het die ene oma is. Zegt genoeg toch.:roflmao:
    Mijn schoonvader daarintegen is een aardige vent en komt regelmatig op visite, en heeft een betere band met de kinderen. Wellicht ontloopt hij haar ook.:roflmao:

    Gelukkig heb ik wel een hele lieve moeder die een super oma is. Echt mega fijn.
     
  17. zegenwens

    zegenwens VIP lid

    28 sep 2021
    5.011
    4.986
    113
    Vrouw
    Ik heb haar nooit ontmoet (man heeft geen contact meer) en daar mag ik geloof ik maar blij mee zijn :thumup: Zelfde geldt voor schoonvader trouwens.
     
  18. Diiba

    Diiba Fanatiek lid

    14 sep 2023
    1.093
    1.812
    113
    Vrouw
    Ik heb een haat-liefde relatie met haar. Ik kan me enorm aan haar storen, maar ze is ook gewoon een lieve vrouw.
     
  19. mamabri

    mamabri Fanatiek lid

    15 aug 2021
    3.241
    4.197
    113
    Vrouw
    Mijn schoonmoeder was mijn allerbeste vriendin, wat ik ook ging doen, boodschappen, op visite, op vakantie, wandelen in het bos, maar het theater, film of op vakantie; mijn schoonmoeder ging vrijwel altijd mee.
    Ook was ze de liefste oma die je maar kon voorstellen, mijn oudste is uit mijn eerste huwelijk, maar ze heeft nooit onderscheid gemaakt tussen hem en haar biologische kleinkinderen die er later bij kwamen. Ook voor hem was ze de liefste oma die hij zich maar wensen kon.

    zelfs mijn eigen moeder, die ver weg woont en die ik dus ook veel minder zag, vond haar echt een geweldige schoonmoeder en oma en zegt heel geregeld dat ze het zo erg vind dat ze niet meer bij ons is.

    negen jaar geleden is ze overleden en ik mis haar nog steeds. En ik vind het ontzettend jammer dat ze maar kort van mijn twee jongste kinderen heeft kunnen genieten en de kinderen van haar andere zoon nooit heeft kunnen ontmoeten.
     
    Seffie, Iertje81, Syane en 4 anderen vinden dit leuk.
  20. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    We hadden een wat moeizame start, ze had erg een mening over allerlei aspecten van mij… dat ik geen auto rij, dat ik nooit alleen gewoond heb, ik denk dat ze bang was dat haar zoon een hopeloos geval trouwde. Ze moest ook groeien in haar oma rol, het was niet meteen liefde op het eerste gezicht met mijn kinderen.

    Maar sinds mijn eigen moeder overleden is ben ik toch meer de positieve kanten van mijn schoonmoeder gaan zien en zij ook van mij denk ik. We zijn echt nader tot elkaar gekomen. We hebben ook best wel wat overeenkomsten in ons karakter, soms botst dat maar het is ook wel leuk om te zien. We zijn geen bloedverwanten, maar toch lijkt ze qua karakter meer op mij dan mijn eigen moeder.
     

Deel Deze Pagina