Misschien net zo hard schreeuwen als dat je in je openingspost doet ( uitroeptekens!!!!!!!!!! ) Maar wat hier goed hielp, was water. Even goed in de gaten houden, en er een flinke bak water overheen kieperen. Of iig in de richting van de kat(ten) Succes! Dat valt wel mee toch? Sowieso zet ik standaard achter bijna elke zin een ! Water heb ik al eerder gedaan, maar ze komen gewoon terug! Verder afsluiten als dit lukt niet. Het is een hoekbank, dus je houdt altijd een gat aan de onderkant.
Aluminiumfolie werkt indd heel goed, gebruik ik hier nu in huis met ons kitten zodat hij bijvoorbeeld niet op het terrarium ofzo gaat liggen. En ik heb ooit onze buren een SuperSoaker (waterpistool) gegeven nadat we net verhuisd waren, mochten ze last hebben van onze kat vind ik het geen probleem dat ie een straal water over zich heen krijgt. Waterpistool heeft zou je kunnen proberen omdat je dan al van een grotere afstand kan 'schieten'!
Hahahaha, dat is een goeie dinges!! Helaas hebben we die niet Aluminiumfolie gaan we zeker doen dit weekend! Eerst alles schoonmaken!
Ik zou even wachten met schoonmaken, anders blijf je bezig ) Wat bij mijn ouders een goeie oplossing is is een schrikdraadje. Klinkt heel naar maar als je eentje op laagspanning hebt voelen ze maar een klein schokje, groot genoeg om te schrikken, maar klein genoeg om niet het bewustzijn te verliezen. Ook bij ons helpt het goed om ze van de vogelkooi af te houden
Ik ga het sowieso wel schoonmaken. Vindt het erg vies! En dan pas het folie er over.....ga ik er niet overheen doen als het nog zo vies is
Waar haal je zo'n draadje dan? Dat moet toch in het stopcontact? Net ook weer een kat, maar zodra ik van de bank opsta springen ze weg. Zou zoiets nu echt werken? http://r.twenga.nl/g3.php?pg=VDsyOTg3NTYyODQzNDQwNjA2Mjk5OzI1MjIyMTE7aHR0cDovL3d3dy5iZXNsaXN0Lm5sL2xvYWRfcHJvZHVjdC5waHA%2FcGFyYW1zPUMyMDc1ODdDMzVDNzMzQ0JBMkE1MDVGMkY1QUY4RTVGNkNCQ0QyNDA4NUNDODQ5MEM2NTE4MkFCOEU2NkI1Q0RGQzJEOUE3N0JDMTJEMzkyQjY0QkZEOEQ4MUNGMzAwNDJDRTZFNERDQjE4MDE5MEM5REE0OTk2MUExNEREQjAzMDYxRUYwQTM1MkI4Q0ZFMUM0OEZDMUMyMTZFQjQ0MEMyMEVGRUY5MTFCM0NDMUIyMUY5OTYyNzE3NEE4QUExMjRDMjVGRDVCODYyRDE1NkVCQTE4NTQyNjI1NEYwM0NDJnR5cGU9MiZhZmZfaWQ9Nzc4OzA5MjFiNWIwZTljZTAxZDI5MzNhYmQwMDZkYjU2Yzk4&dac=0 Dieren | Huis & Tuin - in de Conrad Online Shop voordelig kopen
Dan moet ik een ander huisdier nemen, omdat de buren hun katten bij ons ( en anderen) laat poepen? Die katten horen gewoon niet hier. Laat je katten binnen. Als je een hond hebt, laat je die toch ook niet de hele dag over straat lopen?
relax dat was sarcastisch bedoelt, natuurlijk moet je geen ander huisdier daarvoor nemen. Wat wel gaat helpen, geen idee!
Water hielp bij de stomme kat hier uit de buurt niet, grind uit de voortuin wel . Veel succes irritant zulke buurtdieren
Hier een kat die op 1 plek in de voortuin schijt.En ik weet welke t doet,die van de buurvrouw.Maar als je haar vraagt zegt ze dat die van haar dat niet doet.Ja duh.Ik zei laatst tegen mn manrobeer hem eens te vangen dan doe ik hem een newborn luier om die ik nog heb liggen.Dan weet ze zeker dat het die van haar dus wel is!!Maar ja,vang t beest maar eens he!
Dat zeggen ze altijd he: nee hoor die van mij doet dat niet! Maar blaine heb jij grind gegooid? Ik ben toch bang dat ik het beestje pijn doet. ( dat vind ik dan toch ook wel weer zielig) En dat dan ook nog eens de buren aan de deur komen.
Wat een reactie om over je kat te zeggen; Nee, dat doet mijn kat niet. Ik zie mezelf al een dag achter mijn kat aansluipen haha, beest zou zich niet meer op dr gemak voelen en ik ook niet in de bosjes haha. Iig belachelijk als mensen dat zeggen! Je weet niet wat je kat doet als die buiten is. Ik heb ook een kat en het is mij opgevallen dat mevrouw wel heel graag in haar eigen tuin poept en daar ben ik blij om, zo is ze anderen hoop ik niet teveel tot last. Tenminste daar ga ik vanuit, anders poept ze wel heel veel op een dag. Binnenhouden zou ik haar ook graag (gezien er hier in de buurt een echte kattenhater woont, er verdwijnen hier katten en die komen in zeer slechte staat terug, zo ook die van mij al een keer) maar ik kan haar niet binnenhouden, ze glipt er gewoon uit, via een open raam, de tuindeur die opengaat, wat dan ook. Katten zijn eigenwijze beesten die zich niet zomaar de les laten lezen, en in hun ogen is de wereld van hun volgens mij. Hoe dan ook; het is vies dat je tuinset er zo uit komt te zien. Voor vlooien zou ik nog niet direct bang zijn, maar al dat haar wat ik zag op de foto, BAH! Je zegt dat de hoek een opening houdt in de hoes, ik dacht gelijk aan een steen op dat stuk van de bank, zo sluit je de toegang toch af. Ik hoop dat je er snel vanaf bent, niet leuk om je meubelen zo aan te treffen!
Ja, het is geen grof grind hoor en mikken kan ik niet haha, heb het beest nog nooit geraakt maar het maakt wel zoveel herrie als het naast ze neer komt dat ze na een paar keer van schrik weg bleef, heb haar al wekeniet gezien, heerlijk geen stront meer achterthuis . Heb degene van wie het beest zeker weten is aangesproken maar volgens mevrouw niet haar kat, vreemd dat hij daar dan geregeld voor het raam binnen zit , dus dit was de beste optie,stap hierna was prikkeldraad over de schuur en daarna ging ze enkele reis naar een boerderij on friesland, dus blij dat dit werkte
Smerig inderdaad die r*t katten van de buren in jouw tuin! De kussens zien er ranzig uit op de foto zeg, getver. Weet je precies van wie de katten zijn? Laat de eigenaren dan maar even die foto zien en zeg maar dat ze het zelf mogen komen schoon maken de Aso's. Verder, dé (diervriendelijke) tip is lastig te geven. Bij ons hielp destijds helemaal niks dus toen de buren ook niet wilden meewerken hebben we een vangkooi geleend en de beesten bij het asiel afgegeven. Ik weet overigens wèl dat alle katten een gruwelijke hekel aan azijn hebben dus misschien kan je dat onverdund in een waterpistool o.i.d. doen en hen dan op heterdaad betrappen en helemaal zeiknat sproeien? Succes en sterkte!
Dát zou ik niet doen. Vette kans dat dan je planten het loodje leggen. Het beste is echt de kat ermee verassen.