Ik was 28 toen de eerste kwam en 5 dagen voor mijn 30 kwam de tweede. En inmiddels ben ik alweer 37 en verwacht ik in feb. de derde! Bij de eerste 2 was ik binnen een paar maanden zwanger. Vorige jaar was ik ook al zwanger na een paar maanden maar kreeg ik helaas een miskraam. De huidige zwangerschap kwam na 6 maanden. Dat was eigelijk het langste. Smashbox... ik hoop dat het snel lukt!
Ik word in september 20, nu dus nog 19. Ben ook al wel bezig van februari, dus op 19,5 leeftijd... Als je er klaar voor bent vind ik dat een leeftijd niet uitmaakt!
Ik ben 25,5 nu, begonnen toen ik 24,5 was. Wil niet graag te lang wachten, nu blijkt ook dat het allemaal niet vanzelfsprekend is.. VL is begin 30, en ook daarom mede vorig jaar 'begonnen'. Liefs,
Ik ben nu 24, in nov word ik 25. In mei 2012 zijn we begonnen. Toen was ik dus nog 23, inmiddels zijn we dus alweer 16mnd bezig voor ons eerste kindje. ML is eind juli 29 geworden.
Ik ben 26. En wij zijn inmiddels een jaar bezig zonder resultaat.. Heb altijd geroepen ik word jong mama! (moeder was 18 & zusje ook toen ze bevielen) Mja lot beslist anders.. we blijven wachten.. Succes! En niets van andere negatieve reacties aantrekken!! Als jullie er klaar voor zijn, wie zijn hun dan om commentaar te geven?
Ik ben 29 en met de pil gestopt toen ik net 28 was. Wilde graag een 1e kindje voor m'n 30e maar dat gaat dus niet meer lukken helaas.
Ik ben 24 en wil alleen moeder worden Vier rondes ZI gedaan en straks de eerste terugplaatsing na IVF. Vind in de 20 juist wel een goede leeftijd!
Ik ben nu 23, vorig jaar miskraam gehad. Bij ons ook dat ze ons jong vinden. Maar wij wouden dat zelf en ook voor toekomst later gedaan.
Wauw wat een reacties allemaal echt fijn om te zien dat er een helemaal jonge vrouwen zijn met een kinderwens. Niemand in mijn omgeving weet dat we bezig zijn voor een kindje, omdat ik dan niet alleen moet vertellen dat ik op deze leeftijd voor een kindje ga maar ook dat het moeizaam gaat. Ik heb 2 dagen geleden een intake gesprek gehad bij fertiliteitspoli. En nu zijn we bezig met alles (bloed, sperma en kweekjes) inleveren voor de samenlevingstest. Ook ik denk dat er geen bepaalde leeftijd is om kinderen te krijgen. Wat belangrijk is, is de wens voor een kindje. Hoe groter die wens hoe meer we een zwangerschap en een kindje zullen waarderen.
Ik ben 29 en in ronde 2 voor derde kindje.....ik was 24 toen ik zwanger was van de oudste en mijn man ook....als het aan mij lag waren we nog een jaar eerder begonnen...maar ik had nog geen vast contract en we wilden toch eerst trouwen! Succes meid en hopelijk ben je snel zwanger!
Ik ben net 22 geworden. En zijn 7 maanden al bezig . Het gaat erom dat je er zelf klaar voor bent. En dan heeft niets te maken met leeftijd . Groet
22, en al 2 jaar bezig! Net als wat iedereen zegt hier: het gaat er om of jij je er goed bij voelt.. en als je er klaar voor bent! Ik ben er meer dan klaar voor maar helaas is het nog niet gelukt xx