Hallo, wie weet dit? Ik heb 4 bonnen thuisgestuurd gekregen van pampers, waarbij je 10 euro terug krijgt gestort op je bankrekening bij aankoop van 3 pakken pampers. Je moet dan de bon opsturen. Maar geldt deze actie ook in combi met andere acties? Pampers zijn vaak in de aanbieding (3 pakken voor 25,50 oid), kan je dan een bon van zo'n actie ook opsturen? Er staat op de kortingsbonnen en in de begeleidende brief nergens, dat het niet mag/kan in combi met andere acties, maar het nadeel is dat het een week of 4 tot 6 duurt voordat je het geld terug krijgt, en dat de bonnen geldig zijn tot eind van dit jaar. Wanneer ik er nu niet op in ga, is de geldigheid over, maar als ik er nu maar 1 gebruik (in combi met een andere actie dus) en afwacht of het mag, dan is het jaar voorbij en dus ook de geldigheid van de bonnen. Aan de andere kant: als ik ze allevier gebruik en het blijkt niet te mogen in combi met andere acties, dan ga ik veel meer geld uitegeven aan luiers dan ik zou willen. Wie heeft er ervaring mee?
Ik vroeg me gister hetzelfde af... Ik probeer het gewoon de volgende keer uit. Koop ze altijd als ze in de aanbieding zijn. Merk het dan wel vanzelf! Werkt het niet jammer dan... Heb ik ze alsnog goedkoper dan normaal!
Ik heb deze bonnen al een keer gebruikt. Ik kreeg het geld gewoon gestort, ook al had ik van een aanbieding gebruik gemaakt.
Je kan ze rustig gebruiken met een aanbieding. Heb ik nu ook gedaan. Ik heb nu drie pakken voor 15 euro.
ik had dezelfde vraag, maar ik kan het nergens vinden dat het niet mag, dus heb de bon gewoon opgestuurd..
het mag niet maare wij hebben dat vorige keer wel gedaan en we kregen gewoon ons geld geterug. maar we hebben 2 bonnen van een andere maat schappij en nu dus ook 4 bonnen van pampers. ik kan intotaal 18 pakken pampers met koritng koopen maar wat moet ik in hemels naam met zo veel pampers. je hoeft ze niet allemaalte gebruiken maar ik vond het ook wel weer zonde om ze niet te gebruiken.
tamer draagt nu maat 5 en daar heb ik nog 6 pakken van. en heb 1 pak maat 6. ik denk niet dat ik zo veel pakken kan nemen. straks is hij zindelijk en dan zit ik met al die pakken. ik zit daar ook aan te denken.
hihi anders bied ik me vrijwillig aan hoor layla! maar volgens mij krijg je gewoon je geld terug! en anders even mailen! weet je het zeker!
ik heb het geld ook gewoon terug gekregen. 3 pakken voor 20, dus 10 euro. en ik ga ze er niet over mailen, geen slapende honden wakker maken er staat trouwens niet in kleine lettertjes met uitzondering van andere akties wel opletten want de aktie geld tot eind van dit jaar
ik krijg eens in de zoveel maanden van pampers deze bonnen. is al de 3e of 4e keer. tot nu toe heb ik altijd zo de pampers gehaald. scheelt je veel geld
Ik heb de bonnen ook gehad. Met een iniminie luiertje drbij die Danischa dus niet past haha. Alleen ... Je hebt kassa bonnen nodig he? Das wel jammer want ik koop nooit geen pampers...
ja je heb de bon nodig anders kan je toch ook geen geld terug krijgen als je het niet koopt. ik neem ze ook meestal in een actie ofzo. wordt weer eens tijd voor een 3 halen 2 betalen actie.
Hoe komen jullie aan die bonnen dan? als iemand ze niet gebruikt wil ik ze wel, dan stuur ik een gefrankeerde envelop Groetjes