hey dames weet iemand ook hoe hoog het bed moet zijn tijdens de bevalling ? wij hebben een bokspring en hadden bedacht dat we er wel een extra matras tussen kunnen leggen maar weet niet of dit hoog genoeg is ?
Volgens mij minimaal 70cm maar dat staat toch in dat kraamboekje wat je van de consulente hebt gehad? x
bedank voor jullie reacties , had het boekje gewoon niet goed doorzocht maar heb het nu gevonden 80/90 cm
Ik heb het gevraagd aan de kraamconsulent. Omdat ik normaal gesproken al last hem met in bed stappen, heeft ze gezegd dat ik hem zo hoog moet maken dat ik er zelf makkelijk in of uit kan komen. Als hij te hoog is kom ik er niet in, als hij te laag is dan kom ik er niet uit. De kraamzorg past zich dan aan zei ze.... oh ja, bevallen doe ik in het ziekenhuis
We hebben ook boxspring... je kunt gewoon bedklossen daaronder zetten hoor maar dan heb je wel 8 stuks nodig.
Ik heb van die standaardklossen van de uitleen onder t bed.. opstap ernaast.. anders kom ik mn eigen bed niet in.. Was er best wel bang voor, om dan steeds het licht aan te moeten doen om te kijken waar de opstap staat, maar ik weet gelukkig in t donker de weg goed te vinden..
Heb afgelopen maandag de klossen opgehaald. Ze hebben er denk ik 10 minuten onder gestaan. Vond het echt doodeng. Had steeds het idee door het bed te gaan zakken. Durfde echt niet te gaan slapen op die dingen. Vraag me nog af hoe dat nou moet straks.
Ik vond de eerste nacht ook eng.. maar nadat die goed was gegaan vind ik t wel prettig.. t went snel hoor.. Zou zeggen.. gewoon 1 nacht volhouden.. Of eerst eens een siësta er op (proberen te) houden.. Even t vertrouwen erin krijgen dus..
hey ik vraag me af of ik van die klossen kan gebruiken.. Ik heb geen poten maar zo'n houten plaat zoals hieronder. vraag me echt af hoe dat straks moet! iemand ervaring met zo'n bed?? of moet ik tegen die tijd een ander bed regelen? Bekijk bijlage 7037
Als ik dat zo zie kunnen daar geen klossen onder. Maar wij hebben bijv. bierkratten om het bed op te hogen, want er pasten ook geen klossen onder ons bed. Het is nu trouwens 83 cm hoog. Moest ook tussen de 80 en 90 cm zijn. Matras om op te hogen mocht hier trouwens niet.
Dit is dus ook iets waar ik al aan gedacht heb. Wij hebben er voor gekozen om in het ziekenhuis te bevallen. Maar wij hebben een waterbed!! Die kunnen we dus met geen mogelijkheid verhogen!!! Aangezien we geen kamer overhebben waar ik een ander bed neer zou kunnen zetten heb ik geen idee hoe ik dit op moet gaan lossen. Iemand enig idee??
Zo'n bed hebben wij ook. Hier gaat het goed hoor met de klossen eronder. (heb ze er wel weer onderuit omdat ik het best eng vond) Maar het kan wel. Wij hadden aan de voorkant en aan de achterkant 3 klossen. Dan blijft het in principe goed staan.
@jesjuh Dan zou ik idd. een 1 persoonsledikant op klossen zetten of via de uitleen zo'n verhoogd bed voor een poosje.