Hey allemaal, Afgelopen zaterdag heb ik m'n ei gehad en ik kon het redelijk uit mijn hoofd zetten, tot ik dinsdag een paar druppies bloed verloor en mijn borsten gevoelig begonnen te worden. Sinds dinsdag ben ik al tien keer aan het rekenen geweest of ons kluspatroon er een beetje goed uitzag om zwanger te raken en wanneer ik op zijn vroegst zou kunnen testen met die extra gevoelige testen van Matcare. Aaargh... hoe schakel ik mijn hoofd uit?
ik ga zo veen naar de kruidvat voor een testje hahahahaaha e misscien dat ik die vanavond al heb gebruikt. 5 dagen gaa ook zo langzaam voorbij he groetjes Gaby
hallo, Toch gedaan. het lijkt wel een tweede streepje, maar heel erg licht. Dus morgenochtend doe ik er nog eentje Hahahahaa. Kon het echt niet laten. krijg nu opeens wel buikpijn. Hoop niet dat ik ongi ga worden opeens. groetjes gaby
vanochtend nog steeds licht, maar ja ga misschien toch een banner maken. De aders op mijn borsten zij n ook duidelijker te zien. Gr Gaby
Ik kom hier niet zo vaak maar volg het wel. Ik heb eergisteren en gisteren een positieve test van cb met de smile gehad. We hebben dus geklust nu afwachten maar. Ik heb alleen zo een lange cyclus. Ik had mijn eisprong pas op dag 23. Dus hoop ik dat we met de kerst misschien wel een leuk cadeautje krijgen De natuur moet nu zijn werk gaan doen, wat duurt wachten dan lang. Ik hoop dat iedereen maar gauw zwanger mag raken. Groetjes lucky.
Ik heb vandaag even iets heel anders aan mijn hoofd dan beebjes. Ik moet vanmiddag afrijden BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Ik hoop echt dat ik het nu wel haal.[-o< Moet om 2 uur. Willen jullie voor me duimen? Tx alvast.
dom dom dom! ik weet het wel, maar toch een test gewaagt vanmorgen en jah wat had je anders verwacht, natuurlijk nega he, moet nog n week wachten maar goed, heb zoveel pendels voor dec, dus kon ff niet meer wachten! ach ja, misschien ben ik nu wel beetje nuchterder tot volgende week maandag! (denk t wel, een ander kan wel 100X zeggen dat je nog niet kan testen, maar wij vrouwen moeten er toch altijd eerst zelf achter komen voordat we weer met beide benen op de grond staan he!) dus dit gaat een zwaar weekje worden!
Hey Dees, Ziet ernaar uit dat wij in hetzelfde schuitje zitten... Kan niet wachten tot het zaterdag is. Groetjes, Moniek
Hoe kom ik de laatste week door voor de test? Hmm... Niet! Hahaha! Duurt allemaal zoooo lang.. Maar ja, ga echt pas op NOD testen. Nog heel eventjes geduld hebben.
jij mag morgen! spannend, hoe staat het ervoor? nog geen mag ik hopen? succes! @allen Zit nu ook in laatste wk voor nod, pff voel van alles, maar dat voel ik elke mnd nu. Ben zo benieuwd! wachten duurt idd lang... Succes allemaal met wachten en dat er maar bij iedereen een dikke vette positieve test uitknalt!
Hoe ik de week doorkom? Nauwelijks ben ik bang... Ik voel van alles: pijnlijke borsten (maar die had ik van voor de eisprong) gevoelige buik, af en toe steken hoofdpijn sinds zaterdag wittige afscheiding (had ik vorige twee rondes niet) opgeblazen gevoel in mijn buik Vraag is alleen wanneer mijn NOD is, ik heb zelf namelijk het idee dat mijn eisprong maandag of dinsdag was, en volgens mijn banner donderdag. Dan zou mijn NOD ook twee dagen eerder zijn toch? En nee, ik doe niet aan ovulatie-testen dus die konden me ook niet helpen