Hoi hoi, Ik heb hier nu al een flink aantal lege Nutrilon dozen staan en ik wilde ze weg gaan gooien totdat ik me bedacht of ik er misschien een andere bestemming voor kon hebben. Ik kan alleen niet echt iets bedenken dan b.v voor afval tijdens het eten koken. Bespaart meteen weer ruimte in de vuilnisemmer. Wat doen jullie er mee? Gelijk weg? Knutselen jullie er mee? Zo ja, wat dan? Of hebben jullie andere leuke ideeën?
Ik geef nestle groeie start dat zijn mooie ronde ijzere bussen en moet ze voor iedereen bewaren om bijvoorbeeld spijkers schroeven en andere rotzooi in te bewaren. Mijn moeder knutselt er mee
Gewoon bij het oud papier (geef kruidvat kunstvoeding). Andere blikken, pakken, zakjes e.d. vul ik eerst met afval voordat ik het in de vuilnisbak gooi.
Ik gebruik ze voor klein afval, op het aanrecht, zoals fruitafval, theezakjes e.d., als ie vol is gaat ie de container in. Vind het wel handig zo.
heir t zelfde.. vaak gaan er ook luiers in, dan istie sneller vol. Ze gaan nooit leeg de container in!
Als sla je me dood... Mijn moeder heeft een Crea-bea winkel en dan heeft ze ook bijvoorbeeld de kinderknutselclub en komen er kinderen knutselen zal ze daar wel voor gebruiken denk ik.
Ik heb eerst nutrilon gegeven en daarna overgestapt op etos. Zit in een zilverfolie zakje dus mn laatste nutrilon bussen bewaard en daar iedere keer de etos melk in gedaan. Had er drie in de kast. Een met melk, een met johannesbroodpitmeel en een met rijstebloem. Die van nestle zijn goed te gebruiken voor losse troep in je kast. Schroeven, pennen, lampebolletjes, cadeaulintjes, knipjes, stiekjes, scheermesje, kleurpotloden, stiften, andere knutseldingetjes. je kan zo gek niet bedenken of het is ideaal.
Wij scheiden alles,zie dat heel veel mensen dat niet doen vind ik vreemd haha zit er helemaal in bij ons.
Wij gebruikte ze ook voor koffiepads e.d. of theezakjes idd afval waar fruitvliegjes op afkwam zo is het afgesloten ideaal! Van die blikken maakten we vroeger klossen 2 gaatjes boren en dan touw erdoor erg veel plezier van gehad. Je kunt ze leuk op schilderen en dingen in bewaren, maar er een pennenbak van, een leuke pot voor je keuken gerei noem maar op! misschien handig om te bewaren om een suprise mee te maken straks voor 5 dec..
Ik gooi ze meestal weg. mijn zoontje wil ook wel eens een paar voor wat speelgoedjes, stiften, kleine poppetjes, schelpen ofzo
Ik heb laatst ergens gezien dat iemand alle dozen van het eerste levensjaar bewaard had en daar een foto van had gemaakt op de eerste verjaardag. Vond ik er ook wel grappig uitzien. Kost je natuurlijk wel wat opslag.