Ik denk ook dat het bedrag te hoog is. En mensen zien graag wat ze kopen. Ik zou wat leuke setjes uit de pakketten samenstellen en daar foto's van maken. Dat is véél overzichtelijker voor mensen en heb je al een grotere kans dat je wat verkoopt.
Netjes strijken ed scheelt misschien. Maar ik vind ook dat het amper verkoopt. Ik begin er dus veelal niet meer aan, maar breng 90% naar de kledingbank. Dan hebben er mensen plezier van die zelf het geld niet hebben, dat vind ik een fijner gevoel dan er zelf een paar euro aan verdienen na heel veel moeite. Verder inderdaad kleding voor jezelf/eigen gebruik kopen ipv ‘voor de verkoop’. Wat iemand al schreef, merken als Name it worden in deze context niet gezien als dure merken, maar eerder als een soort basic. Vanuit dat oogpunt zou ik dus al helemaal niet voor Name it ed gaan. Merkloze dingen verkopen vrijwel niet is mijn ervaring, dingen van de Zeeman ed gaan hier dus sowieso niet op MP/Vinted.
Ik vind het pakket wat je laat zien best wel leuk eruit zien voor €35 hoor. Ik denk alleen dat mensen liever kleinere pakketjes hebben voor bijvoorbeeld €10. Maar ik persoonlijk zou voor zulke kleine bedragen niet zoveel moeite doen en het weggeven aan iemand waarvan je denkt dat hij het wel zal gebruiken. Hartstikke leuk juist als de kleren van je dochter nog een keertje door iemand anders worden gedragen. Dat is voor mij persoonlijk veel meer waard dan nog één of twee tientjes eraan verdienen Maar goed ik kan niet in de portemonnee van iemand anders kijken
Ik denk dat de pakketten te groot zijn en daardoor de prijs te hoog. Op de foto’s zie je maar delen van de kleding en dan ‘even’ €35 of €40 uitgeven zou ik zelf niet snel doen.
De merken die je verkoopt zijn ook niet zoveel meer waard. Op name it na denk ik? Maar daar krijg heb ook niet zoveel voor. Ik zou het gewoon weggeven op zo’n FB groep.
Het zijn precies de merken die ik ook veel heb voor mijn kinderen (muv zeeman en primark) en bij mij verkoopt dat toch echt prima.
Ik zou de pakketten kleiner maken en splitsen naar kledingsoort (tenzij iets echt een setje is). Mijn ervaring is dat shirts en broeken echt niet altijd gelijk op gaan in de groei, dus als je een groot pakket hebt maar de helft niet kan gebruiken dan schrikt dat af. De pakketten die ik had waren meestal tussen de 8 en 15 euro en dus ook een stuk kleiner. En echt tijd steken in foto’s maken zodat elke kledingstuk in zijn geheel te zien is. Max 3 of 4 stuks op 1 foto nadat je 1 totaal foto als eerste foto hebt.
Ja ik ga nog niet meer foto's maken. Dat is echt teveel werk. Als men meer foto's wil kunnen ze er om vragen. Ik ga het straks of morgen even opnieuw er op zetten. En dan gewoon bieden en geen prijs. Ik heb nu ff snel de prijs met de helft verlaagd.
ik denk ook dat het probleem zit in de grootte van het pakket... pakketjes van max 10 euro verkopen beter denk ik... maar ik snap dat dat gewoon veel werk is. Succes!
Als je het goed wil doen is het veel werk en kan ik beter voor mijn baas werken in die tijd, dan is mijn uurloon hoger. Ik ben 1x naar een kledingbeurs geweest en dat was helemaal veel werk, en het bracht me uiteindelijk 15€ op. Ik zet alles op de weggeefhoek bij ons. Ik heb al zoveel leuke contacten op gedaan, echt hele blije mensen die nog schattige fotos sturen van hun kindje in mijn kleertjes. Veel leuker in elk geval dan de container of de kringloop.
Als je kleertjes koopt en het graag wilt verkopen zet het setje dan direct op de foto en op vinted wanneer je kind t niet meer past. Ik verkoop alles direct nadat hij t niet meer past en per item of setje en heb ruim 600 euro terug verdient in een jaar met het verkopen. Pakketten hebben hier nooit goed gewerkt. Ja 3 dezelfde soort hema broekjes ofzo.
Ik koop graag pakketjes via marktplaats of vinted. Want je hebt er altijd verzendkosten bij. En een enkel shirtje of broekje kopen wordt door de verzendkosten te duur. Maar bij jouw pakketten zou ik wegklikken. Ze zijn groot en daardoor (logisch) ook duurder. Ik vind dat ik op jouw foto's niet goed genoeg kan zien wat ik dan koop. Met het risico dat ik een groot deel niet leuk vind en weg zal doen. Ik kijk vooral naar pakketjes met broeken in dezelfde maat of juist allemaal shirts bij elkaar. Of setjes die bij elkaar horen. En ik ga voor pakketjes waarvan ik op de foto's goed kan zien wat het voor kleding is, wat er eventueel voor printjes op de kleding staan. Dus ik denk dat dat het grootste probleem nu bij jouw advertenties is. De kleding zal prima zijn en ziet er zo op het eerste oog best leuk uit, maar te slecht zichtbaar wat het precies is.
Mee eens, je hebt te weinig duidelijke foto's en er staat niet bij wat er precies in zit. Ik maak zelf altijd een overzicht in de tekst zoals bijvoorbeeld shirt bnosy 3x, name it 2x etc. En dan 1 totaal foto en alles los op de foto (max 5 a 6 items tegelijk). Verkoop eigenlijk alles wel tot nu toe.
Hier verkocht kleding alleen goed als het merk was moet ik zeggen en dan nog voor veel minder geld dan aangekocht. Ook wel logisch op zich, je koopt kleding om te gebruiken, niet om te verkopen. Ik gaf zelf alles weg op een gegeven moment. Vond het anders teveel moeite voor te weinig geld en zo is toch nog iemand er blij mee.
Ik zou eerst alles goed strijken, dat toont gewoon beter. En dan shirtjes niet opvouwen maar bv met 4 tegelijk uitgelegd op de foto. Dan kunnen mensen precies zien wat het is. En eerlijk.. het zijn goedkopere merken.. die koop ik liever op de rommelmarkt zodat ik precies kan zien wat het is, of het verwassen is, gaatjes, vlekken.. dan dat ik een heel pakket op mp koop.
Het kost idd veel moeite om het goed te verkopen. En laten we eerlijk zijn.. er is een ontzettend groot aanbod. Zelfs ‘nieuw’ shoppen hoeft zo duur niet te zijn wanneer je alles in de sale koopt bv.
Ik denk dat de presentatie idd wel beter kan, maar ik heb ook de ervaring dat kleding lastig te verkopen is. Ik ben ermee gestopt. Eerst alles strijken, foto’s maken, advertentie plaatsen en dan nog verpakken, wegbrengen…. Voor een paar euro uiteindelijk. ik geef het nu weg aan iemand met iets jongere kinderen of het gaat naar Roemenië of de kringloop. Veel makkelijker.
Ik snap niet zo goed waarom je gebruikte kleding van goedkope merken perse door wil verkopen. Heb je het geld echt nodig? Ik zou echt alleen jassen ofzo die nog heel mooi zijn een keer op marktplaats zetten, maar zelfs daarbij is mijn ervaring dat het nauwelijks verkoopt. Nou moet ik zeggen dat ik op marktplaats waarschijnlijk ook teveel vraag, maar ik vind het zonde om voor een habbekrats te verkopen. Dan geef ik het liever gratis weg aan iemand waarvan ik weet dat ze het goed kunnen gebruiken. Vooral nu.... er zijn waarschijnlijk zoveel plekken waar ze je kleding goed kunnen gebruiken. Ik krijg ook wel eens een tas tweedehands kleding van familie. Tweedehands is gewoon niet nieuw, sommige kledingstukken zijn prima te gebruiken (desnoods voor buiten spelen) maar om er nou voor te betalen?
Ik heb veel kleding (hele verhuisdoos propvol) weggegeven aan de buurvrouw. De duurdere merken zoals noppies of jassen/sneeuwpakjes ga ik later apart wel samenvoegen als setje en verkopen. Maar goedkopere merken geef ik weg. Is de moeite niet waard. Stichting babyspullen geef ik ook graag aan of kringloop als buurvrouw er geen belang bij heeft. Ik kreeg zelfs mijn ikea bank en 2 ikea fauteuils voor 20 euro niet verkocht, gratis was ineens veel animo voor
Toen mijn kinderen echt klein waren, (tot maat 110 denk ik) kocht ik regelmatig een verhuisdoos met kleding, of een vuilnis zak haha. Op de lokale fb groep was dat heel normaal, dan gaf je een bos bloemen en dan was t goed. Dat vond ik echt zo fijn. Tegenwoordig hou ik niet super veel meer over, maar dat geef ik weg of gaat naar de kringloopwinkel.