ze zitten verkeerd mijn vraagteken word een plus en mijn plus een min. wie weet hoe ik m goed krijg= thankssssssssssssssssss°°
Ja dat weet ik. Onderaan de blauwe balk zie je een paar tekens staan waaronder ook NL,klik die aan en kies voor Engels,soms moet je ook weleens op Nederlands klikken.
Ja dat heb ik ook altijd gedacht,maar toen ik net keek zag ik dat het op NL staat en de toetsen zijn goed.
Ik heb helaas dit probleem ook maar ondaks dat ik hem weer op verenigde staten zet. schiet hij bij het opnieuw opstarten weer op het nederlands8)
pc hulp lijn bellen(de fabrikant) die meneer gaat dan in de pc met zijn pc . en zo zet hij alles weer goed'
Bij mij staat ie bij het opstarten ook altijd verkeerd. Hij staat dan op NL en moet op EN. Ik heb alles al geprobeerd en krijg het niet voor elkaar dat ie bij het opstarten gewoon al goed staat. Nou ja, ik ben er inmiddels aan gewend en zet 'm na het opstarten gewoon direct goed. Hier moet ik overigens ALT+SHIFT tegelijk indrukken en niet CONTROL+SHIFT.