@ Consider, vreemd, ik heb ze al bij verschillende winkels in onze omgeving gezien. En ik heb het bij de Marskramer in onze buurplaats gekocht.
@wolkjuh Hoi volgens mij is het van Wc-eend....zijn 2 van die schijven/blokjes...ik vind t wel wat hhebben...!
wij hebben van rituals een fles (jasmin jing jang ofzo) met van die geurstokjes. Echt heerlijk! (veel lekkerder dan die van ambipure)
Ik heb zo'n bol, onder van glas en bovenop plastic. Weet niet van welk merk het is. Kan het op Google ook niet vinden. Vind ze op zicht niet zo fijn. Het geeft voor het toilet teveel geur af. En in de badkamer ruik je het een week en dan is de geur weg. Lees even met jullie mee wat we anders kunnen nemen.
Ik was bij de marskramer in onze woonplaats, en had er nog naar gevraagd maar ze hadden het niet. Moet straks nog ff naar de albert heijn, dus misschien dat ze het nu wel hebben.
ik heb een waxinelichthoudertje staan met soda en wasverzachter erin. super simpel en goedkoop en hier werkt het perfect. verder heb ik een wc-blok in de pot hangen en gebruik ik altijd die groene wc-eend om mee schoon te maken. liefs doris
Ik gebruik zoiets: Bekijk bijlage 74537 Als de geur wegzakt even wiebelen, eventueel omdraaien, en het ruikt lekker en niet te chemisch of te sterk. Bovendien vind ik het er leuk uitzien. (Wel wat duurder in aanschaf trouwens, maar ze gaan nu al bijna een jaar mee!)