@ heleentje80, ik doe mee! haha! Ik krijg altijd zweetvoeten. "Mag ik 'm uitdoen?" vraag ik dan. "Waaaaaroooom? het staat zo mooooi!" reageert hij dan. "Omdat ik zweetkakkers krijg" "Oh, oke"
Vroeger wel jarretels gedragen, naar het werk, eigenlijk vooral omdat ik een panty zo rottig vind zitten en i.v.m. representatief zijn moesten mijn benen wel bedekt zijn. Is ook zuiniger, i.p.v. hele panty weggooien bij een ladder gooije maar één been weg. En toen in in de troen werkte was het helemaal stuk prettiger dragen. Eigenlijk nooit problemen met knoopjes gehad. Nou waren het ook gewoon ouderwetse degelijke met schuifknoopjes. Misschien kopen jullie gewoon het verkeerde soort?
MAG ik hem uitdoen? als hij het zo mooi vindt en wilt dat ze aanblijven trekt hij ze zelf lekker aan denk...
Hier ook jarretels, maar vind ze inderdaad niet zo praktisch. Draag bijna altijd hold ups. Zitten heerlijk en een stuk minder gesjor.
Ik droeg ze vaak naar mijn werk, had ook stay ups, maar meestal jarretels, ik deed mijn string erover, scheelt op het toilet! En was van hetzelfde zwarte kant dus zelfs voor het ook was het prima. Off-topic: Lollig verhaal; ging naar mijn werk met zwarte stay ups, kwamen belangrijke klanten. Mijn man bracht me weg (weet niet meer waarom, vast een auto dingetje), en voor ik op mijn kantoor zat ontdekte ik dat mijn stay ups geen stay ups waren maar jarretel kousen Gevolg; elke 10 stappen kousen op mij enkels! Waarom had ik dat thuis niet door?? Manlief gebeld dat hij als een speer mijn jarretel moest brengen! En echt 2 minuten voordat die belangrijke klanten kwamen had ik mijn jarretels vast gefrunnikt op het toilet, nog nooit zo snel gelukt haha! Onn-topic; helaas ik weet geen trucje hihi. Allee zware stress hielp hier voor 1 keer
Haha, herkenbaar. Ik heb ze ooit gedragen tijdens een romantisch weekendje in Parijs. Terwijl mijn man (toen nog 'vriendje') onder de douche stond geprobeerd die dingen aan te trekken. Wat een gedoe. Gelukkig was hij niet te snel klaar. Eindelijk was de missie geslaagd, dus ik mezelf sexy op bed gedrapeerd. (kou lijden toen vriendje eindelijk de badkamer uitkwam ) Kwam ie eindelijk de kamer op, wierp één blik op me en vloog zo weer de badkamer in. Haha, wat waren we nog jong en nog niet droog achter de oren. (Toen hij van de schrik bekomen was, bleek hij het toch wel mooi te vinden hoor! ) Maar dat was mij eerste en laatste keer met jarretels. Hij heeft het voor zichzelf verpest. Ik draag meestal hold-ups als ik een panty aan 'moet'. Ik heb lange benen. En als de lengte van de benen goed is, zakt de panty af. Bij de panty waarbij de bovenmaat goed is, zijn de benen weer te kort. Dan zijn hold-ups een uitkomst. Hoewel ik er aan het begin wel aan moest wennen hoor, ik was altijd bang dat ze naar beneden zouden zeilen.
Manlief weet niet eens dat die dingen bestaan denk ik, maar goed. Anders deed ik het nog niet. Gelukkig vrijen we altijd alleen in bed dus wat ik aan heb ziet hij niet eens.
Die krengen zijn uitgevonden door een man, kan niet anders. Net als de panty trouwens. Vroeger deed ik ze nog wel eens aan. Idd een kwartier puffen en hijgen. Resultaat, ik werd gefrustreerd, zweet op mijn voorhoofd, haar door de war en met een beetje pech zat er een ladder in. Zaten ze eindelijk vast, sta je op, schiet er weer zo'n knoopje los, arrgh! Ziet er dan niet echt sexy uit he Aangezien ze toch nooit lang aanbleven, doe ik het niet meer. De enige tip die ik heb is dat ze er ook zijn met zelfklevende strippen in de kous zelf.
Ik draag als ik iets van een panty of kous aan moet stay up kousen. Maaaar somsook met jarratels en ddie zijn van boven nog dikker door de plak rand en dus nog moeilijker! Gewoon stay up zonder jarratels is nog het fijnst hihi (Wel goed ontharen en geen bodylotion andets steeen ze niet up )
Ik heb ze met mijn bruiloft aan gehad (zaten aan mijn body vast) en die klikte ik zo vast. De varianten van de livera etc die ik daarna kocht waren 3x niks. Dus kwaliteit zal ook wel wat ermee te maken hebben.
Ik heb ze 1 keer gedragen, met carnaval... Op mijn hoofd.. Kous 1 oranje, kous 2 groen. De bedoeling was om ze normaal aan te doen, maar na 15 minuten pielen wou het niet zoals ik wou. Nou prima, dan maar zo!
Ik maak ze altijd alvast vast aan mn panty (heb jaratelsen met sluiting) teek de panty aan en dan sluit ik de jaratels sluiting. Als dat niet gaat alleen de achterkant lastig. Maar ik hou van jarraletllen!!! Vind het zo mooi. Zou t t liefste elke dag dragen
Voordat ik ze aan doe, maak ik eerst de achterkanten vast. De eerste kous aantrekken gaat wel makkelijk, met de 2e moet je wat voorzichtiger zijn. Als ik ze aan heb, doe ik de voorkant vast. En dan schiet er eentje los en begin ik weer opnieuw
Ik draag ze alleen tijdens "speciale gelegenheden" haha. Mijn man maakt ze dan zelf vast en na afloop ook weer los.