Ik moet nu echt uiterlijk om negen uur in bed liggen, anders hou ik het niet vol... Mijn wekker gaat om 6.15 's morgens. Ik ben meestal om een uur of 17.00 uit mijn werk en dan heeft het geen zin om nog een slaapje te doen (boodschappen, eten koken, thee drinken, nog wat dingetjes doen en naar bed). Al mijn slaap moet ik dus 's nachts halen... In het weekend en in de vakanties lig ik veel later op bed hoor... dan haal ik de gemiste slaap gewoon overdag in...
Wij liggen meestal tussen 23.30 en 1.00 op bed. Wekker gaat de volgende ochtend tussen 6.15 en 6.30. Heb hier alleen in het begin van de zwangerschap een dip in gehad, toen lag ik er om 23.00 wel in. Heb dus niet zoveel slaap nodig...
Toen ik zwanger was lag ik er,zeker de eerste maanden,al wel op 2100-2130 in. Nu de Zoë er is lig al wel tegen een uur of 2200 in mijn bed maar slapen doe ik pas na de laatste voeding om 2330,maar dat deed ik vroeger ook wel.
ik sta s'morgens om 7.30uur op. Voor dat ik zwanger was lag ik meestal rond 23/23:30uur op bed, nu ik zwanger ben heb ik het om +/- 21.30uur wel gezien... probeer dan wel altijd nog even tv te kijken maar 23uur haal ik meestal niet. gek he wat een zwangerschap met je doet... liefs shir
wij gaan meestal om 10 uur a half 11 naar bed toe manneke moet er weer vroeg uit maar ik val pas in slaap rond 12 uur en ga er weer uit rond 11 uur half 12 meestal ben ik dan al wakker maar blijf altijd lekker liggen
ik ga zelf meestal tussen 10 en half 11 naar bed. dan wil man lief nog ff met de kleine spelen (mn buik voelen en zien bewegen). als mn man dan gaat slapen ga ik nog even lezen en ik ga meestal rond half 12 slapen en ben dan vaak om half9 mn bed wel weer uit als ik geen afspraken heb staan in de ochtend. liefs doris
hoi hoi, Hier zo eentje die niet moe te krijgen is. Heb twee kleintjes rondlopen onder de drie maar dat zet me er niet toe om op tijd te gaan slapen. Ben gewoon niet moe. Heel irritant is dat!
Vandaag is uniek... kwart voor 11... dat haal ik eigenlijk nooit. De afgelopen weken is het alles tussen 8 en half 10 geweest, later niet. Het maakt eigenlijk allemaal niet zoveel uit want ik ben toch nooit fit... vreselijk die eeuwige vermoeidheid. Hoop echt dat het met 13 - 14 weken over zal gaan! P.
Mijn vorige zwangerschap sliep ik overdag heel veel, maar nu met de kleine lukt het mij niet om overdag te slapen, het liefst slaap ik de hele dag door. Ben zo oververmoeid. Hij krijgt zijn laatste voeding rond 23.00 uur, maar dan ben ik ook echt uitgeput. Ben nu wel net zo vermoeid als met de eerste zwangerschap. Pffff
Normaal gesproken ga ik na het late nieuws (na Pauw & Witteman) naar bed en in het weekend later. Maar sinds ik zwanger ben red ik dat echt niet meer. Ik lig soms al om half 9 te slapen.
Ik ben ook heel vroeg gevloerd! Normaal ga ik rond een uur of 11 slapen, maar nu red ik dat echt niet meer. Tussen 9 en 10 ga ik naar bed, helemaal als ik vroege dienst heb. Dan moet ik ook nog eens om 6 uur op! Veelste vroeg. 's middags kan ik nu ook heel lekker slapen, geweldig! Liefs Pip
Ik heb (nog) geen last van vermoeidheid. Als ik op mijn werk slaap, duik ik er 11 uur in als het kan. Eigenlijk mag het pas 12 uur maar ik deel mijn werk dan zo in dat ik eerder kan slapen. Als ik thuis ben lig ik er meestal tussen 11 en 12 in, kijk nog even that 70ies show, southpark...en dan lekker maffen. Slaap met gemak tot half 11 de volgende dag. Ik haal echt de uurtje in die ik op mijn werk tekort kwam. Moet er daar namelijk om 6 uur weer uit. 7 rusturen is voor mij echt veel te weinig. Merk nu wel dat ik vermoeider ben van het werken. Maar voel me verder niet extreem moe.
ik wou dat ik vroeg kon slapen, ik heb eigenlijk altijd al last gehad van slapeloosheid s'nachts, zo ook nu in mijn zwangerschap.. ik lig pas tegen een uur of 2 te slapen, en hoe moe ik soms ook ben overdag kan ik geen oog dicht doen..
Rond 1 a 2 uur en slaap vaak pas om 5 uur. Mijn vriend werkt in het casino dus die is vaak pas om half 4 thuis. En 9 van de 10 keer ben ik nog wakker. Leef zijn ritme zeg maar .
Hoi Hoi, Ook ik ga vroeg naar bed omdat ik zo moe bent ongeveer tegen half 10 omdat ik het dan gewoon niet meer volhou. Mijn wekker gaat ook om 6.30 uur. In het weekend wil ik nog wel eens smiddags naar bed gaan om het s'avonds wat langer vol te houden anders vindt ik het zo ongezellig voor mijn mannetje . Groetjes Debster
Ik ga slapen rond 22u30-23u. Maar omdat m'n vriend soms erg laat thuis is van z'n werk, is het soms later. Daarbij sta ik rond 8u op maar ik slaap nooit in één ruk door, ik ben vaak wakker en slaap niet diep sinds ik zwanger ben. Ik heb nu toch wel 8 à 9 uur slaap nodig om me goed te voelen overdag.
Laatste paar dagen lag ik er om 21:00 echt in. Drukke werk dagen en lange dagen dan slaap ik al op de bank.
wij gaan naar bed tussen 9 en 10 , in het weekend iets later, op vrijdag en zaterdag tussen 11 en 12, 12.30.