12 uur / half 1... Lukt me elke keer niet om op tijd in bed te liggen! Vind het doordeweeks ook altijd saai, alleen in bed.
doordeweeks rond 22.00uur, soms wel eens vroeger, dan gaan we boven nog lekker tv kijken. Eer dat ik slaap is het wel rond 23.00uur.
Rond de 00:00uur hier. Manlief ook. Heb er altijd weer spijt van 's ochtends.... De kleine slaapt nog niet alle nachten door. Wat wel een voordeel is, is dat hij meestal lekker uitslaapt tot een uur of 09:00 a 09:30u. Gisteren werd hij pas om 10:45u wakker haha. Maar ik ben echt een avondmens en ga daarom dus elke nacht weer de fout in door niet vroeger te slapen.
ik ga meestal rond 22.30 dan nog even tv kijken in bed of lezen dan is het al snel na 23.00 en om dan 06.00 weer uitgeslapen naast mijn bed te staan. NOT
Nu ik zwanger ben ligt het eraan. Soms al om 20.00 uur, soms pas om 00.30 uur.. of nog later. Gemiddeld is het denk ik rond 22.30 uur.. Voor mijn zwangerschap was het altijd laat.. 00.00 uur.. of later..
Wij gaan meestal rond 22uur slapen, maar ik val heel vaak rond 20u al in slaap op de bank... Of als we in bed tv gaan kijken dan lig ik na 5 min te slapen! Echt te erg, voel me net zo'n oude muts soms!! Maar het heeft een reden hihi, we moeten er nog heel vaak uit voor de kids 's nachts en het zijn helaas geen uitslapers...
Normaal ga ik tussen 22 en 23 ik wil soms wel langer opblijven maar is niet goed voor me... mijn man die kan soms al om half 10 gaan maar die moet dan wel om half 4 in de ochtend op om te gaan werken en een dag te gaan maken van minimaal 15 uur dus ja dan moet je toch wel goed slapen..