Praktisch hetzelfde recept vandaag... wel jammer, want ze waren vrij van school. Om 7.15 zaten we beneden
R. 7.45, hij was om 5.50 naar de wc geweest en toen weer in slaap gevallen zei hij, dat gebeurd niet snel. M. Kwam om 6.50, nog even teruggestuurd naar bed tot haar pinguïn groen was om 7.30.
Om 6 uur We hebben samen gelogeerd in de woonkamer op een luchtbed. Poes vond het ook een mooi tijdstip. Zodra je omdraaide dachten ze brokjes? Zoontje (7) is een boek gaan lezen en ik ben nog 45 min heel stil blijven liggen
Geen idee, maar zoon van 7 wilde nooit alleen naar beneden, vorige week en vandaag alleen naar beneden gegaan en ik heb tot 10:30 (!!!!!!) in bed gelegen... Zal er wel mee te maken hebben dat meneer eindelijk door heeft dat hij dan ongestoord OP de eettafel kan zitten met zijn tablet.....
Ik heb 9 van de 10 keer geen idee. Of ik ben de deur al uit (3x per week ga ik om 5uur m’n bed uit) of ik heb haar niet gehoord. Jongste gaat nl altijd naar m’n man toe (moest een tijd al 5x om 5uur op, dus ze is niet anders gewend dan dat papa met haar op staat) Oudste is 12, die regelt alles zelf, vanmorgen was ze rond 10:00 beneden, maar dan is ze vaak wel al een tijd wakker.
6! En ze slaapt normaal tot 7 of 8. We liggen altijd op tijd in bed en net die ene keer dat we tot 1 uur opblijven voor het songfestival besluit ze dus om 6 uur wakker te worden
Oudste 7:15 Jongste 8:00 Helemaal prima. Ze hebben nog tot 8:30 in bed liggen spelen. Dus het was echt relaxt opstarten zo.
Jongste kwam vanmorgen om 6.15 uur. De oudste slaapt nog. De jongste heeft sinds vrijdag buikgriep en heeft een paar beroerde nachten gemaakt (net als mij)
Ik heb 2 dagen gewerkt (moet er dan om 5.45 uit) en uiteraard sliepen de kinderen die dagen tot ruim na 7.00. Oudste vandaag zelfs tot 8.00 en jongste had tot die tijd ook heerlijk rustig bij mn man in bed gelegen.
Pfft ben er zo klaar mee even. Iedere dag om 6 uur klaarwakker. Hij luistert niet meer naar eerdere afspraken, hij komt telkens met iets naar mij toe (ja naar mij, m'n man slaapt overal doorheen); 'm'n deken zit los, m'n lego is uit elkaar, m'n luier is doorgelekt'. En zodoende is z'n zusje ook weer wakker.