Vandaag de eerste keer dus het zal vast wel een keer anders worden, Maar onze dochter van 21mnd klimt er continu uit, we zijn 1,5 uur bezig geweest vanavond... normaal slaapt ze zo in. Hopelijk is het een fase enevrn wennen voor ons allemaal
Oppakken en terug leggen. Keer op keer. Was hier de eerste avond zeker wel 100 x, tweede avond 50 x derde avond 3x en vervolgens is het goed gegaan. Daarnaast is er rond de 21 maanden wel een sprongetje...
Tja ineens een bed waar je zelf in en uit kan klimmen, dat moet je toch ook even uitproberen? Zodra het nieuwe er af is zal het wel overgaan. Wel consequent terug blijven leggen anders wordt het een gewoonte die niet zo gemakkelijk meer over gaat. Onze dochter komt ook nog regelmatig uit bed, ze is nu op een leeftijd dat we kunnen zeggen, als je er weer uit komt gaat je deur dicht. En dat vindt ze niet leuk dus dan blijft ze er wel in. Maar jouw dochter is nog wel erg jong. Sowieso voor een peuterbed eigenlijk, maar je hebt vast een goede reden gehad om haar al in een groot bed te doen. Misschien is ze al gevoelig voor iets als een stickersysteem?
Maar kan ze er ook uitklimmen? Hier blijft ze liggen in het ledikant tot ze er uit kan klimmen. Maar opgesloten voelen? Hoe merk je dat?
Ik heb bij mijn zoon een groter bed gedaan toen het middagslaapje eraf ging. Dan was hij zo moe dat hij wel ging slapen. Maar toen was hij wel al bijna 3.
Ja ze kan er uitklimmen. Snachts vooral is ze in paniek en dan probeert ze hysterisch Door die tralies te beuken 'uit uit uit' roept ze dan. Het is een beetje ons gevoel. De box was hier met 4 maand ook al weg, wat een drama was dat ding. Zodra ze kon staan doet ze allerlei pogingen eruit te klimmen en nu is ze groot genoeg dat het ook lukt alleen met slaapzak vaak wel lastig. .
En een ledikantje dat laag kan met de zijkant eraf en dan een anti valhekje? Dat is toch wat knusser dan zo'n mega bed. Anders gewoon een kwestie van volhouden denk ik!
Volhouden, wordt vanzelf beter. Hier ca 2 maanden in deuropening blijven zitten totdat kleine sliep. En daarna was de truc dat zijn deur open moest blijven. Verder komt hij er nu alleen wel eens rond 5 uur in de ochtend uit. Ws omdat hij dan boven de deken lag en wakker werd van de kou. Hij mag dan lekker bij ons in bed opwarmen
Onze dochter ligt sinds ze 1,5 jaar is in een meegroeibed bed van de IKEA. Beide bedjes op haar nieuwe kamer gezet, ze mocht kiezen in welk bed ze ging slapen, in het nieuwe natuurlijk wel met de mededeling, als je eruit komt ga je in het andere bedje, als er iets is moet je papa en mama roepen. Ze komt er niet uit. Heeft dit 1 keer gedaan, paar keer terug gelegd en gezegd, nog 1 keer eruit en je gaat in het baby bed. Zo gezegd zo gedaan, ze vind het vreselijk! Sindsdien komt ze er niet meer uit, blijft in bed tot we haar in de ochtend komen halen, roept als ze haar speentje naast het bed heeft laten vallen. Misschien helpt die aanpak bij jullie ook.
Ik was verwend, mijn oudsten bleven gewoon in bed liggen en begonnen te roepen als er iets was en dus ook in ochtend als ze wakker werden... Mijn jongste... euh niet . Die is er idd echt tig keer uitgeklommen , we hebben in het begin echt een uur 'op wacht' voor haar deur moeten zitten om haar eindeloos weer terug te leggen (zo'n leuk spelletje ). Zwaar vermoeiend, maar ze moet het toch leren. En dan ook in de nacht kon ze spoken. Stond ze opeens naast mijn bed, dwaalde door haar kamer . Inmiddels zijn we 4 maanden verder. Nu komt ze er maximaal 2 keer uit en het komt steeds vaker voor dat we haar niet meer horen/zien nadat we het licht uit hebben gedaan. Ook in de nacht slaapt ze steeds vaker door. Hier is het geleidelijk beter gegaan dus. Geduld.