Hoi allemaal, De titel zegt het al. iemand ervaring met een baarmoederfoto (HSG)? Wat vond je ervan? Hoelang duurde het onderzoek? Alvast bedankt!
Ik heb afgelopen dinsdag een HSG gehad. Had wisselende ervaringen gelezen. Ik vond het geen pretje. Dat slangetje inbrengen en de vloeistof inspuiten. Gelukkig was het een paar minuten en dat nare gevoel was daarna weg. Heb wel die dag en gisteren buikkrampen gehad. Nu nog af en toe een klein beetje.
Ik heb het vorig jaar gehad en vond het echt niet fijn, heel pijnlijk gelukkig was de pijn daarna wel weg
Ik heb het een paar jaar geleden gehad. Ook ik vond het geen pretje Gelukkig duurde het maar een paar minuten!
Hoi Ik heb het zo'n 5 jaar geleden gehad en heb twee weken geleden een schuimecho gehad (alternatief onderzoek maar minder pijnlijk). Hsg vond ik ook heel pijnlijk maar duurt niet lang en zoals ze schrijven het duurt echt niet zo lang en de pijn is gauw weg. De schuimecho viel me 100pct mee , kun je dit niet krijgen?
Niet om je bang te maken maar het is idd geen pretje dat onderzoek wat niet zo lang duurt. Heb er de rest van de dag nog last van gehad
Ik heb vorig jaar een hsg gehad en vond het echt mee vallen Het heeft misschien 5 min geduurd alles bij elkaar Ik dacht dat de dokter nog moest beginnen met de vloeistof inspuiten en toen zei ze al dat ze klaar was Had wel een naproxen van te voren gepakt en die dag savonds ook voor het slapen gaan
Ik heb hem vorig jaar gehad, vond het helemaal niks voorstellen. Voelde even onprettig, maar was goed te doen en duurde maar heel kort. Probeer te ontspannen
Ik vond het vreselijk pijnlijk. Ondanks dat alles open was. Ik kreeg zelfs weeën ervan omdat mijn baarmoeder de vloeistof eruit probeerde te krijgen. Eens en nooit weer.
Ik heb vorig jaar een hsg gehad. Vond het echt niet fijn en deed vreselijk zeer. Maar dat kwam dan ook doordat mijn eileider dicht bleek te zitten.
Ik kom net van een hsg onderzoek en was super zenuwachtig. Een uur van te voren had ik naproxen ingenomen en ik zette me schrap voor het ergste. Nou toen ze het balonnetje inbracht voelde ik eigenlijk niks. Vond alleen die eendenbek heel vervelend. Maar toen ze eenmaal de vloeistof erin begin te spuiten voelde ik veel druk in me buik en een vervelend gevoel moest 2 minuten even doorbijten maar daarna was het klaar. Het viel allemaal echt mee , maar is nog steeds wel vervelend natuurlijk. Maar heel snel voorbij!
Ik heb hem in 2016 gehad. Hier viel het ook heel erg mee. Alleen de vloeistof deed even flink zeer, soort weeënachtige pijn. Maar toen ik dacht dit trek ik niet, was het alweer voorbij. Het is echt per persoon verschillend. Je kunt van te voren pijnstilling nemen. Heb ik toen ook gekregen. Wel heeft het hier niet bijgedragen aan een zwangerschap helaas.
Ook ik heb naproxen geslikt voor ik het onderzoek inging en heb mijn naproxen voor daarna niet eens hoeven innemen. Ik was ook redelijk ontspannen en heb eigenlijk niet veel gevoeld. Beetje menstruatie krampen en kon dezelfde avond ook gewoon weer sporten. Hopelijk valt het mee !