Wij zijn al 2,5 jaar bezig, zijn beide super gezond ze hebben niks kunnen vinden en toch geen zwangerschap, dus het zegt niks.. Is het pech of...... Succes
Tja er is inderdaad niets over te zeggen... mijn schoonzusje heeft er 8 maanden over gedaan, mijn zusje was gelijk zwanger en ik bij de 1e ook gelijk dat werd een miskraam en daarna weer gelijk zwanger... bij deze zwangerschap in ronde 2 zwanger... dus het verschilt bij iedereen en kan ook heel erg bij jezelf verschillen weet ook niet of er erfelijkheidsfactoren meespelen ofzo...
Wij hebben ook heel veel geluk gehad... de eerste was meteen raak. Om mij heen duurde het bij velen ook langer. Dus bij onze tweede was het per ongeluk raak na 1 keer slordig re zijn geweest, omdat ik (heel naIef!) dacht dat het vast niet nog een keer zo zou gaan. Beide keren was ik erg overrompeld en vond ik het wel moeilijk om het bekend te maken. Zeker naar mensen due langer bezig waren of waar het steeds maar niet lukte. Wij zijn beide gezond voor zover we weten. Maar mijn ervaring in nabije omgeving zegt dat dat zeker geen garantie is!
Als ik het goed heb je bij elke ronde 20% kans om Zwanger te worden, dus als je het mij vraagt is dat best veel. Bij ons zoontje waren wij 1 van de 20% want bij de eerste ronde was het meteen raak. Nu zitten we weer in de eerste ronde en hopen weer zoveel geluk te hebben.
Hier ook geluksvogels... De eerste keer was het de 3e ronde raak en nu de 1e. Geen ovutesten, niet getempt en dit keer niet eens op de juiste dag(en) gevreeën.
Door ervaringen in onze omgeving hadden we rekening gehouden met het feit dat het wel eens lang kan duren. Zeker omdat manlief zware medicatie krijgt voor zijn reuma en ik overgewicht heb. Maar wij zijn geluksvogels, en waren beide keren in de eerste ronde zwanger!
met de oudste ( maart 2002) was ik dwars door de pil heen zwanger ( van ex) en met m'n huidige man heb ik er 3 jaar over gedaan om zwanger te worden van de jongste ( feb 2010)