hoi, diverse topics gelezen, maar wil toch graag even mijn verhaal kwijt en jullie kijk daarop; Zondagochtend lekker gevoetbald, zondagmiddag met mijn vriend gevreeën. Na een uurtje helderrood bloedveries, 1 dikke kotex maandverband vol. En nog een klein beetje. Na ongeveer 2 uur is het gestopt. Ik voelde me verder goed, alleen een klein beetje lage rugpijn (die ik alleen voel als ik mijn rug hol trek). Vandaag ging het goed, tot ik midden in een vergadering voelde dat ik weer vloeide. Het begon om 17.15, weer helderrood, een dunne maandverband vol en nu stopt het voor mijn gevoel weer. Ik bel morgen naar de vk en wil heel graag een echo. Dan weet ik tenminste waar ik aan toe ben. Sorry voor de details, maar hoe duidelijker hoe beter.... Kun je trouwens zelf voelen binnenin of je ontsluiting of zo hebt? Of dat je kan voelen dat je een miskraam krijgt?
ik zou niet zelf gaan zitten voelen.. jeetje, schrikken zeg! Misschien helpt dit: ik heb vanaf voor mn NOD al bloedverlies, begint steeds met helderrood, dun bloedverlies. Wordt daarna bruin en stopt weer. Bij controle bij de gyn bleek ik baarmoederslijmvlies uit mn baarmoedermond te hebben en dit veroorzaakt de bloedingen. De echo was niet goed, maar had hier dus niks mee te maken! Ik zou zeker morgen even bellen, doet je vlos niks, dan zou ik het via de ha doen! Een echo kan je geruststellen!!!
Ook ik heb 2 maal tijdens mijn zwangerschap helder rood bloed verloren. Maar zie mijn banner! Kleine is alweer bijna 3 maanden oud. Je verliest verder ook geen stolsels en hebt er geen buikkrampen bij? Het kan goed zijn dat het door de seks komt. Dat er een vaatje is geknapt, het is tenslotte allemaal beter doorbloed daarbinnen. Ik denk zelf dat je je niet heel erg veel zorgen hoeft te maken. Maar het is wel rot dat je geen echo krijgt. Zou ook zeker even je huisarts bellen als je vk niets doet. Ik zal voor je meeduimen dat het allemaal goed zit!
Thx! Geen krampen en stolsels idd. Bel morgen tijdens het spreekuur, en wil zsm een echo. Via de ha kan het ook? Niet geweten. Bedankt voor de tip. Wat een spanning brengt dit met zich mee, zeg!
De huisarts kan je alleen dooverwijzen naar een ziekenhuis en zal zelf geen echo maken. Je kunt ook gewoon de poli Verloskunde bellen van het ziekenhuis bij je in de buurt en zeggen dat je je heel erg ongerust maakt. Je moet gewoon zo snel mogelijk duidelijkheid hebben nu, want al dat bloedverlies veroorzaakt een hele hoop stress en dat is ook niet echt gezond. Bloedverlies hoeft idd niet altijd iets te zeggen. Bij mij betekende het (uiteindelijk) altijd einde verhaal, maar mijn zus heeft bij drie zwangerschappen vreselijk veel bloed verloren en zij heeft nu drie gezonde kinderen! Sterkte. Suus
Ik denk dat het door je inspanningen komt, voetballen en sex. Gewoon even bellen maar in principe als jij geen krampen en veel bloedverlies hebt is het gewoon prima hoor.
Hoi meis, da's schrikken, gewoon even bellen. Heb je dat al gedaan? Ben benieuwd hoe het met je gaat en wanneer je een echo krijgt. Sterkte en succes, Selma
er werdt net gezegt van de huisarts zou je doorverwijzen mijn huisarts doet ook zelf echo's maken dus dat hoeft niet altijd maar gewoon ff bellen en hopen dat je terecht kan zodat je gerust gesteld bent
ik kon meteen de VK bellen, al is het midden in de nacht. Bij mij gebeurde dit vorige week woensdag om 9.00 's morgens en helaas zat het niet goed. Bij mij was het 1 veeg helder rood bloed en daarna niets meer. Ik kon wel een uur later in het ziekenhuis terecht voor een echo, dus dat zullen ze bij jou dan toch ook moeten doen?
Bedankt voor jullie reacties! Vanochtend naar mijn werk gegaan. Zsm gebeld naar de vk; ik zei dat ik nog steeds bloed verloor en dat ik graag een echo wilde. Zij: het is nog wel erg pril, ze zitten erg vol..... Nou ik bel wel even. Ik voelde al schuldig dat ik had gebeld. Morgen half 5 kan ik terecht. Maar ik haD het gevoel dat de vk het nog niet nodig vond. Op het werk toch wel wat bloed verloren (lichte menstruatie). Geef les aan de kleuters en zit niet echt stil. T is wel wat minder nu, maar ik vloei nog steeds. Jeetje, wat is dit zenuwslopend en vermoeiend! Ik laat morgen weten hoe de echo eruit zag.
Goed dat je gebeld hebt en fijn dat je terechtkunt. En zo pril is het helemaal niet, hoor. Hoop dat alles oké is. Suus
met 8 weken zou je al het hartje moeten kunnen zien. Hopelijk zie je dat zo mooi knipperen. Heel veel sterkte zo, ik duim voor je! liefs Miek
Weet je al wat meer? Rare reactie trouwens van die vk... Je moet ze toch altijd kunnen bellen als je het niet vertrouwd? En bovendien vind ik 8 weken helemaal niet zo pril meer....
Is goed dat je gebeld hebt!! Beter even laten nakijken als je je zorgen maakt! In principe kunnen z emet deze termijn al ene boel zien op een echo. Als het goe dis heb je de echo inmidels gehad, ik hoop voor je dat het goed was!