Ik ben echt van de papieren zakdoeken. Snuiten en weg ermee! Mijn vriend gebruikt vaak nog van die ouderwetse katoenen gevallen, jakkie. Vind dat ook niet erg hygienisch trouwens.
Als ik ergers van gruwel zijn het mensen die met stoffen zakdoeken in hun broekzak lopen. Het idee dat ze dat ding eruit pakken, er even flink een grote groene jongen inleggen, hem dan opvouwen en hoppa, weer terug in de broekzak doen!!! BAH, BAH, BAH... Ben blij dat mijn man ze niet gebruikt, want hij had ze zelf mogen wassen, ik raak ze niet aan... Maar nee, ik gebruik dus papieren zakdoekjes. En na gebruik gaat hij direct de prullenbak in.
Ik gebruik meestal papieren zakdoekjes. Als ik heel verkouden ben heb ik wel een stoffen zakdoek onder m'n hoofdkussen, voor 's nachts. Die gaat 's morgens in de was, dus daar doe ik één nacht mee.
Stoffen zakdoeken gebruik ik normaal gesproken, en dan einde dag in de was. Bij verkoudheid gebruik ik tissues en daar snuit ik een maximaal twee keer in en dan verdwijnen ze in de prullenbak.
Ik snuit mijn neus in keuken- en/of wc-papier en dat gaat dus gelijk de prullenbak/wc in. Heb niet eens een zakdoek in huis.
Haha ik 1 x zo'n tissue, mijn moeder zeker 5 x ielll! En me vader heeft zo'n stoffen die ook een week in z'n broekzak ligt iell getsie
Ik vind stoffen zakdoeken zo enorm walgelijk, brrrrr! Als ik zie wat er uit de neus van mijn kinderen komt, bah Nee hier alleen papieren zakdoekjes en keukenrol En dan hup de prullenbak in.
Haha, moest eerst even goed lezen voordat ik em doorhad Mijn oma had van die papieren dingen en frommelde ze altijd in haar mouw. Recyclen is dus niet van de laatste paar jaar Mijn opa had (vast net als zovelen) en stoffen zakdoek en dat vond ik als klein kind al smerig. Maar ik dacht toen dat elke opa en oma standaard dropjes in hun broekzakken bewaarde. Niet zo fris dus.
Katoenen zakdoeken zijn echt té ranzig! En ouderwets. Brrr! Hier alleen papieren exemplaren, voor eenmalig gebruik.