Hallo allemaal, mijn man en ik willen heel graag al voor de 20weken-echo het geslacht van onze beeb weten. Dus we willen rond de 16 weken graag een pretecho laten maken voor de geslachtsbepaling. Maar ik kom er echt niet uit waar ik nu precies voor moet kiezen. 2D, 3D, 4D.. Op zich is voor een geslachtsbepaling alleen 2D voldoende lijkt me, maar 3D lijkt me ook erg leuk. Maar ik heb ook gelezen dat je met 3D beter tot na de 20 weken kunt wachten omdat je dan mooiere beelden kunt krijgen? Dan zouden we dus nu voor een 'simpele' 2D geslachtsbepalings-echo gaan, en dan ergens tussen de 20 en 30 weken voor een extra 3D echo. Wie heeft tips?
Ik heb gewoon 2d gedaan en de echoscopist deed toen nog even 3d aan. Was wel mooi maar zag er nog weinig "baby" in haha. Ik ga rond de 27 weken weer voor de 3D. Persoonlijk zou ik dus gewoon 2d doen.
Bedankt voor je reactie! Eigenlijk dus hetzelfde als ik wat ik zelf ook dacht Nog meer ervaringen/meningen/tips?
Ik heb bij de 17 weken geslachtsbepaling (2d echo) laten doen en vorige week de 2d/3d/4d echo en dat is zoveel mooier want dan is het echt al een baby met lekker wat baby vet al.. Dus ik raad je het echt aan na de 26 weken te doen
Ik zou ook de geslachtsbepaling in 2d doen en misschien later in de zwangerschap een 3d of 4d echo doen.
Ik zou zeker 2d doen.. een 3d zou ik zelf helemaal niet doen, maar dat komt omdat ik bijna alle 3d foto's niet mooi vind.. tenzij ze er fantastisch voor liggen, maar dat heb ik tot nu toe alleen in boekjes gezien.. en dan nog vind ik het veel te duur.. maar dat is natuurlijk allemaal persoonlijke voorkeur en mening.. Als je een 3d wilt zou ik dat echt veel later doen..