Hallo allemaal, Helaas heb ik na 5 wk en 5 dgn een mk gehad :x ik had de eerste dag wat bruinverlies en erna is dat overgegaan in helder bloed. Eigenlijk te vergelijken met een heftige menstruatie. Nu 3 dgn verder is het bloeden al minder. Nu is mijn vraag wanneer wordt je na een mk weer ongesteld en wanneer heb je weer een eisprong? Is dat pas na de menstruatie of kan het ervoor ook al? Alvast bedankt! Liefs debbie
Hoi! Wat verdrietig voor je. Bij zo'n vroege mk herpakt je cyclus zich doorgaans weer vrij snel. Dus als je normaal regelmatig bent dan kun je 14 dagen na je mk weer een ei verwachten. Je kunt als je wilt dus meteen door naar de volgende ronde. Suus
@debke, wat ernorm verdrietig! K*T gewoon.. Ook ik heb gisteren te horen gekregen dat ik een bbz of mk heb doorgemaakt. Mijn hcg is nog 370 en wordt maandag vervolgd. Heb dus dezelfde vragen als jouw.. Fijn dat suus al antwoord heb gegeven. Hoop dat ik na maandag het boek kan sluiten en weer verder kan gaan.. Jij ook veel sterkte! En Suus, jeetje als ik jouw onderschrift lees.. Nogsteeds in het AMC?
@suus; thnx voor je reactie,dat is iig fijn om te horen! Maar moet ik nog langs vk om te kijken of alles schoon is? En moet ik nog een test doen om te kijken of hcg weg is? Zo ja wanneer kan ik dat t beste doen? @debs1: jij ook veel sterkte!!! Hoop dat je snel weer zwanger mag zijn!