Wij begonnen aan kinderen toen we 6,5 jaar samen waren. Ik wilde eerst mijn studie afmaken, waar ik net mee zou beginnen toen we een relatie kregen. Een jaar na mijn afstuderen zijn we getrouwd en toen zijn we aan kindjes begonnen. Helaas ging dat niet van een leien dakje en moesten we nog vijf jaar wachten op onze meid.
tja klussen voor een kindje.. t was meer de passie van een startende relatie en het blijkbaar niet werken van de pil... 5,5 maand na de start van onze relatie kwam we erachter dan ik 10 weken zwanger was... was dus na 3 maand zwanger. Scheelt dat we elkaar al kennen sinds ik 7 jaar was
Ongeveer 2,5 jaar samen. En bij ons 2e kindje 4 jaar. Maar wat mij betreft had het destijds nog wel wat eerder gemogen
Wij waren 10 maanden samen toen mijn spiraal eruit ging. Als ze geboren wordt, zullen we 2 jaar en 4 maanden samen zijn.
Ik heb m'n vriend ontmoet toen ik 19 was, nu 7,5 jaar verder zijn we zwanger van ons 1e gezamenlijke kindje. Mijn vriend is een paar jaar ouder en heeft ook al een kind.
Wij waren 4 jaar samen waarvan een half jaar getrouwd. We hebben er een half jaar over gedaan om zwanger te worden.
4,5 jaar samen toen de pil de deur uitging. Een maandje later getrouwd EN al 4 wkn zwanger (maar dat wist ik toen nog niet, ik dacht dat ik aan het ontpillen was, ha ha)
Bij de beslissing voor de 1e waren we 1,5 jaar samen Bij de geboorte van de eerste bijna 2,5 jaar samen Bij de beslissing van de 2e waren we iets minder dan 3,5 jaar samen en bij de geboorte van de 2e waren we 4 jaar samen Bij de beslissing voor de 3e waren we 6,5 jaar samen ( was niet helemaal je vraag maar ik heb de andere 2 er ook bij gezet )
Toen we begonnen voor de eerste waren we net 3 maanden samen. Toen onze dochter geboren werd waren we net 1 jaar samen. We hebben het geluk gehad dat het snel raak was Het voelde gewoon gelijk goed en we wilden er allebei voor gaan. En dat is nog niet veranderd!
We kregen een relatie in juni 2003, januari 2004 gingen we samenwonen, getrouwd in 2011 en in januari 2012 raakte ik in verwachting. We waren toen zo'n 1.5 jaar bezig met 'klussen' .
2 en half jaar samen en wisten al vanaf het begin dat wij graag samen een kindje wouden.. Zijn 24 en 25 jr..
wij waren 10 jaar samen. Pas na de studie en enkele jaren werken begon het te kriebelen. We hebben nu een gezonde dochter en er is een zoontje op komst
Ik was 15 toen ik mijn vriend op vakantie leerde kennen en hij 21 we hebben eerst 3 1/2 heen en weer gepeddeld tussen Purmerend en Hoofddorp toen samen wonen toen we ons huis gevonden hadden 11 jaar later waar we oud in willen worden zijn we begonnen ! Had wel eerder gewikt maar wilde graag een vast contract hebben !