Hoi allemaal, Afgelopen zondag heb ik mijn 2de miskraam gehad Ook deze kwam spontaan op gang . Gister ben ik naar het ziekenhuis gewest en ze gaven aan dat er onderzoek gedaan kon worden na 3 maanden. Nu is mijn vraag: Hebben jullie ook onderzoek laten doen en is er ook echt wat uit die onderzoeken gekomen? En of hebben zijn jullie na jullie 2de miskraam ook weer zwanger geworden en ging het deze keer goed ? Wij zitten er eigenlijk aan te denken om het te blijven proberen tor aan de onderzoeken en als het niet lukt dat we dan die onderzoeken uitlaten voeren. Alvast bedankt voor jullie reacties.
Hier 7 miskramen rond de 6wk gehad en 1 missed abortion met 12wk. Onderzoeken gehad...zelfs laparoscopie en hysteroscopie. Geen oorzaak gevonden. Gewoon dikke vette pech aldus de gyn. De 9de zwangerschap ging wel goed. Sterkte!
Hier ook een gevalletje pech.. Hier hebben ze het chromosomenonderzoek gedaan en bloedstolling.. Daarna onze dochter gekregen en tussen haar en deze zwangerschap geen miskramen meer gehad!
Hier na 3 mk wel een oorzaak gevonden en verholpen. Helaas hierna nog een 4e mk. Daarna zwanger mvg Gent en nu een dochter
Wat verdrietig dat je weer een miskraam hebt gehad, sterkte! Na 2 miskramen heb ik onderzoeken laten doen, hier kwam niets uit. Na 4 miskramen nog meer onderzoeken gehad, kwam ook niets uit. Na de 5e nog enkele dingen kunnen laten onderzoeken in Gent en hier kwam wel wat uit. Daarna mijn zoontje gekregen met medicatie. Daarna weer een miskraam, maar was waarschijnlijk te laat met de medicijnen gestart (vanaf positieve test ipv eisprong).
Wat naar dat je dit weer hebt mee moeten maken. Wij hebben na onze tweede miskraam ook bloedonderzoek gedaan, maar hier kwam niks uit voort. Mijn derde zwangerschap gaat, tot op heden, wel goed. Eerst had ik echt het gevoel dat er iets mis moest zijn en ik niet zwanger kon raken, nu voelen mijn eerdere miskramen meer als 'domme pech'. Hopelijk heb jij ook 2x pech gehad en mag je hierna een goede zwangerschap hebben.
Ik heb chromosoomonderzoek en bloedstolling laten doen. Nu moet ik wel zeggen dat de bloedstolling goed was volgens de test, al gaf de bloedafname al aan dat mijn bloed snel stolde bij het prikken. Ook heb ik bij deze zwangerschap een hematoom, waarschijnlijk veroorzaakt door gestold innestelingsbloed. Dus ja . Moet erbij zeggen dat ik ook geen 3 maanden hoefde te wachten voor de onderzoeken, die heb ik gelijk kunnen doen.
Hier 5 miskramen gehad. Na stollingsonderzoek bleek dat ik een afwijkende stollingsfactor heb. Ik heb miskramen tussen 5 en 16 weken gehad. Bij mijn 3 dochters heb ik vanaf het begin fraxiparine gespoten en ascal geslikt.
Hier na 2 miskramen (na terugplaatsingen ivf) en tijdens beidde miskramen trombose gehad, een stollingsonderzoek gehad en ook een afwijkende stollingsfactor. Bij mijn zoontje heb ik ook vanaf start af aan fraxi gespoten en ascal geslikt. Bij een evt. volgende zwangerschap gaat dit ook gebeuren.
Hier 1 miskraam voor de oudste, 1 vroege miskraam en een MA toen we voor ons tweede dametje gingen, en de ronde voordat ik zwanger raakte van ons derde meisje een biochemische zwangerschap. We hebben onderzoeken laten doen na de MA maar daar kwam niks uit, wel had ik een te laag b12 en heb ik daar injecties voor gekregen en ben ik supplementen gaan gebruiken, maar of het daar aan gelegen heeft, geen idee.
Wij hebben geen extra onderzoeken laten doen, omdat er door een trombosebeen in mijn zwangerschap al ontdekt was dat ik een bloedstollingsafwijking heb. Na 3 miskramen wel ascal geslikt vanaf eisprong en fraxiparine gespoten vanaf hartactiviteit, maar dat eindigde helaas in een vroeggeboorte na 16 weken. Wij gaan nu naar Gent, ik heb gehoord dat de onderzoeken en behandelingen daar uitgebreider zijn.
Hier 3 miskramen achter elkaar terwijl we voor Mn zoontje geen problemen hadden. Uit onderzoeken kwam weinig, 1 waarde week af maar kon ook door bijv een verkoudheid komen. Ik kon overigens gelijk de onderzoeken laten doen na mk. Ook chromosoomonderzoek gedaan. Kans dat daar iets uit zou komen was klein gezien we al een gezonde zoon hadden. Er kwam Ook niets uit. Uiteindelijk een goede zwangerschap!
Ik heb na 2 miskramen mijn bloed laten onderzoeken en hier kwam Factor V Leiden (stollingsprobleem) uit. Dus bij mijn 3 zwangerschappen fraxiparine gespoten.
Hier drie miskramen zonder enige reden. Stollingsonderzoek gehad, chromosomen zijn onderzocht en een aantal vitamines zijn geprikt. Domme pech was de uitslag.