wiegje

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door tamaar, 18 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tamaar

    tamaar Actief lid

    21 feb 2006
    111
    0
    0
    Ik heb dit weekend een wieg opgehaald bij mijn tante, die al ruim 35 jaar oud is. Helemaal leuk om op te knappen en opnieuw te gebruiken.

    Alleen zit ik met het matrasje, deze wil ik sowieso vervangen, omdat ik het na zo'n lange tijd niet fris vindt om alsnog te gebruiken en het is een heel dun matrasje.

    Maar als ik even op internet kijk, zie ik dat de matrasjes bijna allemaal 40x80 of 40x90 zijn. En het huidige matrasje is 37x83.

    Iemand een idee wat ik nu het beste kan doen?
     
  2. misa

    misa Niet meer actief

    Leuk idee dat wiegje!
    Je kunt matrassen geloof ik ook op maat laten maken. :)
     
  3. Sarah84

    Sarah84 VIP lid

    21 jul 2008
    6.665
    1
    0
    Student en moeder
    Dordrecht
    Kan je geen matrasje van 40x80 halen en dan kijken of het past?

    Je hebt best kans dat het gewoon past en dat het alleen wat meer klem ligt!

    Op maat laten maken kan ook...of zelf schuimrubbermatrasje op maat snijden.
     
  4. brenjomi

    brenjomi Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.297
    1
    0
    activiteitenbegeleidster
    roze wolk
    je kan ook een matrasje bestellen (of kopen) en het passen. weet niet of de wieg zwaar is? en of je het slaaponderdeel los kan maken? (wij hadden een schommelwiegje op poten, het wiegje zelf kan los gemaakt worden) je zou het ook nog mee kunnen nemen naar de winkel.
    op maat laten maken kan anders ook nog. hebben wij ook gedaan.
     
  5. deda

    deda Lid

    12 okt 2009
    72
    0
    0
    NULL
    NULL
    bij Prenatal kun je ook matrasjes op maat laten maken
     
  6. nony

    nony Fanatiek lid

    4 mei 2007
    3.308
    241
    63
    nh
    Bij babyland of op de market kun je ook matrasjes op maat laten maken...
     
  7. Maia

    Maia Niet meer actief

    wij hadden ook ongeveer dezelfde maten en hebben er een matrasje van 40x80 gekocht. paste best prima en Fleur heeft er hier maar 2 weken opgelegen. Als je van plan bent je kindje er maanden op te laten liggen zou ik wel een matrasje op maat laten maken maar dat waren wij nooit van plan en eigenlijk paste het gewoon precies. Zat geen bolling oid in.
     
  8. grietje

    grietje Fanatiek lid

    16 okt 2009
    1.918
    0
    0
    ik heb ook mijn eigen wiegje opgeknapt. na een lange zoektocht kwam ik voor het matrasje op de markt uit, bij de winkels vond ik het vreselijk duur!
    mijn schoonmoeder heeft een hoesje gemaakt met aan de onderkant klitteband, zodat die ook in de was kan.
     
  9. kim0503

    kim0503 Bekend lid

    10 apr 2009
    634
    0
    0
    Hoekse waard
  10. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.556
    529
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    Wij hebben met patroonpapier de afmetingen en vorm van de bodem overgenomen (was ovaal en liep wat schuin) Daarmee naar Jan Sikkes gegaan (Stoffenzaak). Daar hebben ze het matrasje op maat gesneden, zelf een hoesje gemaakt. Onze prul heeft er een half jaar op geslapen.
     
  11. tamaar

    tamaar Actief lid

    21 feb 2006
    111
    0
    0
    Ik ben vandaag naar de Prenatal geweest met mijn oude matras en daar adviseerden ze inderdaad om het op maat te laten maken. Dit heb ik nu gedaan, en de kosten zijn 34,99 euro (ben je ook voor een nieuw matrasje ongeveer kwijt), dus dat vond ik meevallen. Zeker omdat ik wel van plan ben om het kindje er een aantal maanden in te laten slapen. Levertijd is wel 4 tot 6 weken en ik moet over 8 weken bevallen, dus dat is nog even spannend. Maar m'n eigen schuld, ik ben gewoon veels te laat...
    Bedankt voor jullie reacties!
     

Deel Deze Pagina