hoi allemaal ik heb een vraagje: 2 juni ben ik gestopt met de pil. afgelopen dagen waren mijn vruchtbare dagen en hebben we geklust. nu moet ik de afgelopen dagen vaak plassen. soms gaat het echt helemaal nergens om. een druppel en de andere keer is het wel veel. komt dit door het ontpillen of zou er iets moois gebeurd kunnen zijn? groetjes linda
Het kan ontpillen zijn. Het kan een (opkomende) blaasontsteking zijn. Het kan ook iets moois zijn. Het is erg vroeg om nu al iets te voelen, zo vlak na je vruchtbare dagen, maar wie weet... Even afwachten nog en dan testen!
Het kan van alles zijn. Veel plassen bij zwanger zijn begint meestal pas als de baarmoeder begint te groeien en dan tegen de blaas aan komt dus ik denk dat dat het nog niet is.