Ik vind het ook lang duren. Ik heb het idee dat ik uit elkaar val. Heb de meest vreemde dingen die ik voor mijn zwangerschap niet had. Ik vind het ook echt niet leuk! Is het één over, begint er weer wat anders. Bah, bah, bah!!! Ik heb weleens begrepen dat je na BV nog 9 maanden moet ontzwangeren. Ik heb nooit BV gegeven (helaas, Thijs kon niet drinken), maar mijn borsten lekken nog steeds, dus hier zal het nog wel een tijdje gaan duren. (Sorry, voor mijn geklaag!)
ik heb tot 6 maanden last gehad van moeheid en prikkelbaar en van de hormonen maar dat kwam ook omdat ik de mirena spriaal had en dat ging helemaal niet goed. sinds ik weer gewoon aan de pil ben gaat het weer fantastisch! Ben zelfs weer aan het afvallen (ik doe er niks voor!) ja alleen al lang verkouden maar geloof dat dat ook de tijd is nu.
Ik denk dat je dan last hebt van overmatige groei van de Candidaschimmel in je darmen. Een zwangerschap is namelijk een prima voedingsbodem voor de Candidaschimmel die dan erg gaat woekeren in je lichaam. De Candidaschimmel is bij iedereen in de darmen aanwezig, maar kan dus ook overmatig aanwezig zijn en daar krijg je o.a. zo'n landkaarttong van (die witte plekken komen door de schimmel) en vermoeidheidsklachten. Verder kan daardoor je weerstand ook verminderd zijn, kun je ook meer allergie-klachten krijgen en kun je er ook allerlei andere klachten van krijgen. Een teken van overmatige schimmelgroei is o.a. veel trek in zoetigheid hebben en telkens weer iets moeten eten om je goed te voelen. Deze schimmel leeft namelijk vooral van suiker en gist en vraagt dus steeds om meer. Om er vanaf te komen moet je een dieet volgen en kun je verschillende voedingsupplementen slikken die de schimmel kunnen aanpakken en je zou je kunnen laten behandelen door bijvoorbeeld een Bioresonantie-therapeut, die ook mede de diagnose kan stellen dat dit bij jou het geval is. Zelf heb ik hier na mijn eerste zwangerschap (9 jaar geleden) ook last van gehad en via alternatieve therapieen (in de reguliere wereld doet men hier niets mee) en een dieet ben ik er weer vanaf gekomen. Ik herken jouw klachten dus helemaal en na de zwangerschap van Noelle heb ik nu wel weer wat witte plekken op mijn tong, wat er dus wel op duidt dat het euvel weer op de loer ligt. Ik blijf er dus gevoelig voor en eigenlijk zou ik dus eens weer streng op dieet moeten, maar daar heb ik de moed nog niet voor gehad tot nu toe. In elk geval moet ik eens weer wat voorzichtiger zijn met de suikerbevattende voedingsmiddelen, want dat scheelt al weer een hoop. In het nieuwe jaar dus maar eens weer wat beter mijn best doen, zodat ik me in het geheel weer wat fitter zal gaan voelen. Zodra je suiker namelijk uit je menu schrapt, ga je je al meteen veel beter voelen. Suiker is namelijk voor iedereen eigenlijk vergif, maar ja, het is zo lekker nietwaar. Als ik jou was zou ik in ieder geval maar eens wat op internet gaan opzoeken over Candida Schimmel en de gevolgen van een teveel aan Candida in je lichaam, want waarschijnlijk zal je wel veel symptomen herkennen.