Mijn zoon heeft eerst in een wiegje bij ons op de kamer gelegen. Daarna naar zijn eigen kamer met een maand of drie. Kreunde veel en ik kon er niet van slapen. Toen hij wat ouder was sliep hij bij ons in bed. Hij begon altijd in zijn eigen bedje en zo rond een uur of 11 kwam hij bij ons. Dit volgehouden tot een 1.5 jaar. Sinsdien doorslapen van 6 tot 6. (Ik hen gevoed tot een jaar inclusief nachtvoeding)
Oh vergeet over mijn dochter te vertellen zij ligt sinds de geboorte bij ons op de kamer. Overdag in haar hangwieg. Vanaf dag 1 snachts bij ons in bed. Oh en nu ligt ze ook nog naast me in bed te meuren. Doe wat je prettig vindt en waar jij en je gezin zich goed bij voelt. Dan is iedereen het gelukkigst.
Zolang als jij je er prettig bij voelt en je niet de indruk hebt dat je kindje er last van heeft dat hij bij jullie slaapt zou ik het lekker zo houden. Hier lag hij al vrij snel op zijn eigen kamer, dit omdat hij in het ledikant toch beter sliep als in zijn wieg. En daarnaast kan ik niet slapen met een baby naast me, ieder kreuntje hoor ik. Maar ik zou het heerlijk vinden om het wel te doen als het wel zou werken.
+1 Ik dus ook totdat ze eruit groeit en anders tot ze avonds goed slaapt en de laatste voeding niet meer wilt, dan laat ik haar in haar ledikantje op haar eigen kamertje liggen. Maar ze slaapt slecht avonds dus dit is voorlopig nog niet aan de orde. Ik vind het wel fijn dat ze zo dichtbij ligt.
Ik ga eerlijk zeggen.. Ik heb maar 1 slaapkamer. Dus voorlopig blijft ze nog bij ons. Er is op geen enkele manier een mogelijkheid aparte ruimte voor haar te maken. Inmiddels slaapt mevrouw door, maar wij moeten wel op onze tenen door de slaapkamer naar bed. en als we iets teveel geluid maken wordt ze wakker en ligt ze bij ons in bed. Ik vond dat in het begin ook heerlijk maar inmiddels niet meer. Kan ook echt niet wachten tot er een volgend huis is met een aparte kamer. Bij de oma's slaapt ze ook heerlijk door want daar heeft ze echt een eigen kamer.
Hier na 5 weken, ik was kapot door slaapgebrek, ik slaap ontzettend licht en mijn man kon het niet meer aanzien. Vond het wel héél moeilijk hoor, maar zij heeft er niks van gemerkt en ik kon eindelijk beter slapen. Tot op de dag van vandaag slaapt ze 's nachts heerlijk. ( klopt af haha)
2 weken. Ik kon niet slapen door de geluidjes. En haar maakt het niet uit waar ze slaapt. Slaapt tot nu toe overal.
ruim een jaar, en we zien wel wanneer hij naar zn Eigen kamer gaat. Nu nog lekker in de cosleeper naast me (en soms tussen ons in als hij daar na een voeding blijft liggen). Heerlijk! ik hoef mn bed niet uit 's nachts. Oh en we kunnen rustig praten, filmpjes kijken enz in bed, hij slaapt er doorheen Een alternatief voor slaaptraining bij baby's | Kiind Magazine Hier een interessant artikel over samenslapen en hoe je het veilig kan doen. Want net als dat je een ledikantje veilig opmaakt, kun je bij samenslapen ook voorzorgsmaatregelen nemen.
+1 hier precies t zelfde, iedereen sliep heerlijk en ik lag wakker te luisteren naar zijn geluidjes...
Ze heeft 5 maanden bij ons in bed geslapen! Wiegje welgeteld 1 week gebruikt... Daarna zonder moeite over naar eigen kamertje en ledikantje, behalve als ze ziek is...
Zoon heeft de eerste 3 maanden bij ons geslapen, bovenop mij anders sliep hij niet en bleef huilen. Toen kreeg hij medicatie en andere voeding en kon hij 's nachts wel beter slapen maar we hielden elkaar wakker. Dus toen is hij naar zijn eigen kamer gegaan en dat heeft ons allemaal goed gedaan.
onze dochter heeft tot 6 maanden bij ons geslapen. Wij sliepen met oordopjes in zodat we niet ieder zuchtje hoorden, maar wel de belangrijke dingen. We hebben haar op haar eigen kamer gelegd omdat zij namelijk van ons wakker werd . Toen op haar eigen kamer ging ze weer beter slapen. Ik zou vooral doen wat jij prettig vindt! op een gegeven voel je vanzelf wel wanneer het tijd is om naar haar eigen kamer te gaan, om welke reden dan ook
ruim een jaar, nu zijn we verhuisd en hebben we plek voor haar eigen kamer, daar was ik ook wel aan toe hoor!
Ons meisje slaapt nog steeds bij ons op de kamer, omdat wij maar 1 slaapkamer hebben. Binnen nu en een half jaar kunnen we verhuizen en dan krijgt ze eindelijk een eigen kamer. Wat zal ik dan lekker slapen haha
Aiden bij 6 maanden. Finley ruim 8 maanden. Vond het wel handig in verband met het geven van borstvoeding. En ik had het al ooit eerder gevraagd aan de mensen die zo snel mogelijk hun kindje op hun eigen slaapkamer legden, omdat ze niet konden slapen door de geluidjes...: Ik zou dat niet kunnen. Ik zou dan juist niet kunnen slapen, omdat ik dan bang zou zijn mijn kindje niet snel genoeg te horen als er wat is. Maar voor jullie was dit geen probleem? Enne....hoe zit dat met snurkgeluiden van jullie man (wat denk ik toch meer lawaai maakt dan een babietje)...daar kunnen jullie beter doorheen slapen dan de slaapgeluidjes van jullie babietjes? Geen aanval hoor, maar ben gewoon benieuwd hoe dat zit .
Hij slaapt nog bij ons op de kamer. Als het aan mijn vriend ligt gaat hij binnenkort naar zijn eigen kamertje maar ik moet er eerlijk gezegd nog niet aan denken. Lijkt me vreselijk wennen dat hij niet meer vlak naast me ligt. Het idee dat hij wakker wordt in de nacht en dat hij ons dan niet ziet.....erg ben ik Terwijl het maar een paar stappen is naar zijn kamer. ... Hoe hebben jullie dat gedaan. .