hoe lang op de slaapkamer?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Friesland90, 24 feb 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stando

    Stando Bekend lid

    5 apr 2012
    754
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje sliep tot acht maanden bij ons, en ons dochtertje slaapt nu nog bij ons op de kamer. Heerlijk en icm borstvoeding ook reuze makkelijk voor mama :D
     
  2. Nathalie35

    Nathalie35 Actief lid

    16 apr 2013
    201
    0
    16
    Rotterdam
    Onze dochter misschien net een week, ze wilde niet echt slapen bij ons op de kamer.
     
  3. m met borisboef

    m met borisboef Bekend lid

    12 jan 2012
    586
    0
    0
    NULL
    NULL
    voorlopig zitten we op een jaar, en hoelang hij nog bij ons blijft slapen geen idee. ik ben er nog niet klaar voor om hem op zijn eigen kamertje te leggen.
     
  4. Marcella88

    8 nov 2012
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje heeft nooit bij ons op de kamer geslapen altijd in eigen bedje op z'n eigen kamer
     
  5. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    2 maanden ongeveer. Ze werd wakker van mijn man (onrustige slaper). Toen ze op d'r eigen kamer sliep was dit over. Vond het wel jammer maar voor haar was het beter.
     
  6. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Totdat we een groter huis hebben :)
     
  7. Poohbear82

    Poohbear82 Fanatiek lid

    12 feb 2013
    2.415
    0
    36
    Vrouw
    Secret agent
    Ergens in het midden
    Ik had me voorgenomen 3 maanden, m'n man vond 6 weken genoeg.
    Het is uiteindelijk 4 weken geworden. We zijn toen gaan inbakeren en doordat hij z'n armpjes niet kan bewegen nu, ligt hij iedere 3 kwartier/uur even een paar minuten te kreunen. Gevolg: ik wakker en slaap een half uur niet. En als ik net weer slaap begint hij weer.
    Nu hij op z'n eigen kamervlugt hoor ik hem nog wel kreunen, maar wordt er niet echt hee wakker van tenzij hij veel achter elkaar kreunt (meestal een teken dat hij honger krijgt)
    Ik vind het nog steeds niet leuk, zo'n klein hummeltje in zo'n groot bed en zo'n grote kamer alleen, maar het geeft wel veel meer rust.
     
  8. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Onze dochter slaapt ook nog steeds bij ons ivm rare indeling slaapkamers. We slapen door elkaars gesnurk heen. We moeten alleen zachtjes lopen.
     
  9. EdelHertje

    EdelHertje Niet meer actief

    Mijn zoontje heeft tot ongeveer 3 maanden bij ons op de kamer geslapen.

    Uiteindelijk ervoor gekozen om hem op zijn eigen slaapkamer te leggen zodat ik zelf meer rust kreeg en hij zelf ook.

    Mijn diensten beginnen soms al vroeg en dan moest ik er om 5u uit waardoor hij ook wakker werd.
     
  10. Woezel 25

    Woezel 25 Fanatiek lid

    2 feb 2010
    1.779
    0
    36
    NULL
    NULL
    Niet. Beide kinderen gelijk vanaf dag 1 op de eigen slaapkamer gelegd. Nooit problemen mee gehad. Beide kids hebben BV gehad maar liep 's nachts gewoon ff naar de andere kamer om ze op te halen.
     
  11. Asherah

    Asherah Bekend lid

    22 mei 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    Hier slaapt hij al bijna 1 jaar bij mij in bed. We hebben het wel eens geprobeerd om hem alleen in zijn eigen kamer te leggen, maar toen sliep hij nog slechter dan normaal. Als ik hem niet bij me had zou ik amper slapen omdat ik er constant uit zou moeten. Zolang hij 's nachts nog meerdere keren wakker wordt blijft hij bij mij.
     
  12. Sammie85

    Sammie85 Bekend lid

    22 feb 2013
    574
    150
    43
    Vrouw
    Maasdriel
    Na 1 week haha. Ik ben een slechte slaper en lag uren wakker van alle geluidjes die ze maakte. Ging vanaf het begin erg goed.
     
  13. PluizigSpook

    PluizigSpook Actief lid

    28 jan 2012
    450
    0
    0
    Hier na 6 weken, ik werd steeds wakker van ons zoontje en had het idee dat hij ook onrustiger was door ons.
     
  14. caat

    caat Fanatiek lid

    5 sep 2012
    1.195
    1
    36
    Hier eerst een tijdje in het ziekenhuis geweest, toen nog een tijdje naast mijn bed in het ziekenhuis (opname in ander ziekenhuis en ze mocht mee)..... en toen we thuis waren samen, lekker in haar eigen bedje in eigen kamer. Scheelt misschien een hele hoop dat ze vanaf haar geboorte alleen in geboortekamer van het ziekenhuis sliep. Wel vond ze het in het begin te stil op haar kamertje, want ze was al die geluiden gewend.
     
  15. Samba2013

    Samba2013 Bekend lid

    27 jan 2013
    693
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier is ze nu sinds maandag naar dr eigen kamertje verhuist
    Had in principe al eerder gekunt, maar ik vondt het wel prettig zo met haar naast me
     

Deel Deze Pagina