Wij waren een maand of 9 samen toen we besloten de pil de deur uit te doen. Na 4 maand zwanger en nu 2 maanden getrouwd!
Wij zijn deze maand 11 jaar samen, in juli vieren we onze 10de huwelijksdag. We hebben lang gewacht, eerst mijn stiefdochters laten opgroeien en volwassen worden.
Wij zijn nu 5 jaar samen en het begint te kriebelen. We studeren allebei nog (ik ben klaar in juli) dus het komt nog niet echt uit, maar als ik nu zwanger zou zijn zouden we er blij mee zijn. We gaan er waarschijnlijk voor over een jaar of 2.
Wij waren 13 jaar en 10 maanden samen toen we ervoor gingen. Volgens mij heb ik het record hier, tot zover Oh ja, en we moeten ook nog trouwen enzo...na al die tijd
Wij waren bijna 10 jaar samen voordat ik de mirena liet verwijderen... we zijn nu 14 maanden bezig...
Wij zijn drie jaar samen, en nu 7 maanden getrouwd. Ben in oktober met de pil gestopt en na deze "oefenronde" gaan we er echt voor.
Na ruim 1.5 jaar samen al gestopt met de pil. 1 maand later zwanger... We zijn nu bijna 1 jaar getrouwd.
4.5 jaar samen toen we met de pil stopte, 6 jaar samen (en bijna 4 maanden getrouwd) toen Esmee geboren werd
wij waren amper 2 maanden bij elkaar toen ik door de pil heen zwanger raakte van onze 2 ling, helaas is er vroegtijdig een kindje afgestoten en is onze zoon blijven zitten en nu zijn we al weer ruim 2 jaar bij elkaar en gaan we in juni trouwen
Toen we 6 maanden samen waren, werd ik zwanger (na 3 rondes). Nu alweer bijna 2.5 jaar samen en bezig voor een 2e.
Wij zijn 1 jaar en 8 maanden bijelkaar, zijn een half jaar geleden officieel gaan samenwonen. Direct toen ook pil de deur uit gegooid. We zijn nu een half jaar bezig om zwanger te worden. hij is 33 en ik ben 29. Dus mooie leeftijd om te beginnen met een kindje.
wij waren 5,5 jaar bij elkaar toen voor het echie begonnen nu 7 jaar en een paar maanden bij elkaar en al 15 maanden in de mmm ondertussen.
ik ga het record verbreken wij zijn 15,5 jaar samen dus waren 15 jaar bij elkaar toen we stopte met de pil
Wij zijn nu bijna 12 jaar bij elkaar en toen we 11 jaar bij elkaar waren zijn we gestopt met de pil. Groetjes Taby.
Wij waren 5 jaar samen toen we voor het eggie gingen, ongeveer een half jaar getrouwd. Nu inmiddels al een jaartje verder...
Hoi! Wij waren bijna 7 jaar samen toen we gingen trouwen vorig jaar en inmiddels zijn we samen in verwachting, het kindje wordt geboren als het allemaal goed mag gaan als we 8 jaar samen zijn! Iedereen succes!