Hoe lang van te voren baby kleertjes wassen?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door MelanieL29, 14 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. La Palma

    La Palma Fanatiek lid

    24 mei 2010
    2.721
    2
    0
    NULL
    NULL
    Zodra de kast er staat ( die komt bij ons pas in week 30 van de zwangerschap ) zodat ik alvast alles kan ophangen. Daarna weer met 34/35 weken wanneer ik met verlof ben ;)
     
  2. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Ik heb de boxkleden al gewassen die hangen nu te druppen. De dekbedjes heb ik alvast bij de witte was gelegd dus zodra ik een machinetje vol heb draai ik die mee! ;)

    Ook de knuffels al gesorteerd op welke ik wel en niet ga wassen:) Zo kom ik toch een beetje van mijn was-kriebels af hihi
     
  3. Troetelbeer90

    Troetelbeer90 Fanatiek lid

    11 okt 2010
    2.756
    0
    0
    Noord-Brabant
    Even een vraagje die wel thuishoort in dit topic denk ik:

    Doen jullie de gordijnen ook een keertje wassen voordat je ze ophangt ( hier zijn ze nieuw dus weet niet zo goed of ik ze nou ga wassen of niet haha).

    Liefs
     
  4. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    Ik heb het toen gedaan toen ik met verlof ging. en ga het nu ook zo doen. maar het kan nu al. tis net wat je wilt. en qua vies worden zal wel mee valen ik was me zomer kleding ook niet voor dat de zomer begind en dan heeft het ook de hele winter gelegen
     
  5. Chai

    Chai Niet meer actief

    Ik ga het doen zodra de nieuwe wasmachine er is, lekker fris.
    Dus dat zal rond 32 weken worden, had het wel liever eerder gedaan rond 29 weken ofzo.
     

Deel Deze Pagina