Nou ja, ik heb vorige maand nog negatief getest.. Daarbij heb ik keelpijn, loopneus en weer spierpijn tussen mn schouderbladen, precies zoals tijdens mn corona. En mn dochter blaft als een zeehond en heeft 37.7 , en mn zoontje sinds vandaag snottebellen en vanavond 38.7 . Dus denk eerlijk gezegd toch echt een nieuwe besmetting. Alleen GGD zei hier verder niets mee te doen.. ook apart toch
O ja zeker. Nee ik bedoel dat de GGD geen onderzoek doet naar de herbesmetting. Mijn kinderen en man zijn vanmiddag via de ggd getest. Man met een sneltest en was negatief! Kinderen hoop ik morgen en anders zondag de uitslag te krijgen, denk dat zij ook positief zijn. En de regels gelden nu gewoon zoals voor iedereen. Mijn man wilt geen afstand houden van ons ( fikse ruzie hierover gehad net... ) , dus hopelijk raakt hij niet besmet. We weten dat hij na mijn ( Of onze ) besmettelijke periode nog zn quarantaine moet uitzitten.
Dat doet de GGD denk ik niet omdat jij tussendoor negatief getest hebt. Dan moet het wel een nieuwe besmetting zijn. Hopelijk valt het voor allemaal mee en wordt je man niet weer ziek. Sterkte❤️
Nou ik mag weer testen. Van de week al geweest omdat ik een beetje verkouden was. Dat was weggegaan, maar nu flink keelpijn en goed verkouden geworden. Wil wel weten of ik niks heb.
Inmiddels meer dan 72 uur na het testen en nog geen uitslag.. Ggd gebeld en die konden me niet verder helpen. Nog even afwachten was het advies. Ben er nu wel echt klaar mee. Klachten zijn weg maar ik mag de deur niet uit.
Oei wat een wachttijden zeg. Ml gisterochtend digitaal afspraak gemaakt voor 11.52 oid en vannacht is ergens de mail gekomen dat de uitslag er was. Binnen 24 uur dus afspraak plannen en uitslag binnen. Afgelopen maandag bij zoon precies zo gehad. Is het dan zo regionaal gebonden of zo? Hier wel beide alles digitaal geregeld.
Gisteren 16:03 getest en vannacht om 3:15 uur een mailtje dat het resultaat binnen was. Ook zonder Covid kan je smaak en geur kwijt zijn door verkoudheid, zo blijkt maar weer. (Mijn man is altijd zijn smaak en geur kwijt bij een verkoudheid, maar ik vond het nu wel spannend)
Dat is omdat je neus dan dicht zit, dan ruik je niets en daardoor proef je ook (haast) niets. Toen ik corona had proefde ook niets meer, maar kon gewoon volop door mijn neus ademen. Dat was echt zo vreemd. Ik kon alleen proeven of iets zoet, zout of zuur was.
Vandaag mijn net 4-jarige laten testen en we hadden de uitslag minder dan 9 uur later. Gelukkig negatief