Hallo dames, Ik maak mij al enige tijd zorgen over mijn korte luteale fase, deze is doorgaans rond de 10 dagen. Ik heb daarover een vraag gesteld aan de verloskundige. Zij gaf mij dir antwoord: 9 dagen is inderdaad kort voor een luteale fase omdat vanaf dag 13 na de eisprong eigenlijk pas de hormonen die die innesteling mogelijk maken daarna pas gaan afnemen en de menstruatie wordt opgewekt. Het kan op zich helemaal geen kwaad hoor als je echt maar een luteale fase hebt van 9 dagen, want als er een bevruchting is, neemt dit hormoon niet af en blijft de menstruatie uit en blijft je baarmoeder een goede innestelbodem voor het vruchtje. Ik was hierdoor redelijk gerustgesteld maar nu ben ik eens op internet gaan zoeken en daar kwam ik toch wel erg vaak tegen dat een korte luteale fase problemen kan geven bij het zwanger worden. Hoe lang is jullie luteale fase en wie is er ondanks een korte luteale fase toch zwanger geworden?
aha. dankje. Dan weet ik nog steeds niet hoe lang die dan is, want heb geen idee wanneer mn eisprong is.
ik heb ook een korte luteale fase. Cyclus van 26/27 dagen en op dag 17 mn ei. Dus rond de 9/10 dagen.
hoi bij mij was die de 1ste ronde 11 dagen de 2de ronde 12 dagen en nu waarschijnlijk 13 a 14 dagen gr patricia
Ik heb eigenlijk geen idee. Ik merk nooit wat van een eventueel eitje! Misschien komt dat nog zodra ik een regelmatige cylus heb!
hallo mijn luteale fase is 15/16 dagen soms kan het iets korter zijn maar gemiddeld is die rond de 15/16 dagen.. maar om eerlijk te zijn wist ik niet wat luteale fase was totdat ik hier in dit forum terecht kwam.. liefs dionne
Ik heb geantwoord: ik weet het niet. Begin deze ronde met ovulatietesten Mijn cyclus varieert nogal... Vandaag had ik een lichte streep, dus nog negatief. Ik ben dus erg benieuwd. Weet iemand hoelang het dan nog duurt voordat je een positieve ovulatietest hebt? Ik ben vandaag pas begonnen maar het lijkt me niet dat ik 'm al heb gehad. Gr. Yfke