Bandenpijn?

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door MissyZuilen, 9 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Ik ben aankomend weekend 20 weken zwanger en heb deze hele week al last van kramperig gevoel.. Vooral bij mijn schaambotje en in het gebied van mijn liezen.
    Is dit de beruchte bandenpijn? En kan dat kloppen met bijna 20 weken zwanger dat je dan erge bandenpijn kan krijgen?

    Ook slaap ik daardoor heel slecht s'nachts, omdat ik niet goed kan liggen door de pijn. Heeft u misschien tips en weet u wanneer dit weer een beetje overgaat (misschien maakt de baby nu een groeispurt ofzo?)
     
  2. Immie

    Immie Verloskundige

    17 dec 2006
    7.813
    0
    0
    Verpleegkundige en Verloskundige
    Hoihoi,

    ja het kan inderdaad bandenpijn zijn, warmte geeft vaak verlichting. Maar het zou een blaasontsteking kunne zijn, laat je ochtendurine even nakijken bij je huisarts na pinksteren dan weet je het direct. De bandenpijn is helaas een kwaaltje dat bij de zwangerschap hoort vooral als d ekleine een groeispurt heeft gemaakt en omdat je baarmoeder steeds zwaarder word. Wanneer het overgaat is dus moeilijk te zeggen.
    Imke
     

Deel Deze Pagina