Had ik een broekje gekocht via mp en gevraagd of het met pakketpost 6,75 verzonden kon worden(ben helaas weleens wat kwijtgeraakt met de gewone post) het duurde erg lang voor ik mn broekje kreeg maar gelukkig is hij er alleen heeft ze m met de gewone post verzonden....ik vind dat zo triest ik vraag notabene of ze m via pakketpost wil verzenden ik betaal ervoor steekt ze gewoon die 4e in haar eigen zak voor hetzelfde geld was het nooit aangekomen.... T gaat me gewoon om het principe, dit is toch niet normaal???
als jij ervoor betaald hebt omdat je het zelf graag zo wilt dan heeft ze daar inderdaad gewoon naar te luisteren. of het direct te weigeren. nu heeft ze jou 4 euro opgestreken. is inderdaad niet normaal je hebt gelijk.
nee dat is niet netjes zeker niet als het van te voren is afgesproken, en je er voor betaald hebt. je kan een mail sturen waarin je aangeeft het verschil terug te willen ontvangen op je bankrekening. ik zou ook haar alias en email adres bewaren dat je niet perongeluk in de toekomst haar weer treft.. succes
Idd raar.. Als het met pakketpost verzonden was had je het ook veel eerder binnen gehad. Ik zou ook om opheldering vragen
gelukkig ik ben dus niet de enige ik had haar al gemaild dat ik het triest vond dat en dat ze blijkbaar die 4e dringend nodig had, ik kan wel die 4 e terugeisen maar toen mn broekje maar niet kwam reageerde ze ook in de trant van jammer voor je... Gewoon ook niet ff meedenken ofzo of ik vraag het nog even na. Ach ik kan alleen maar denken dat ik blij ben dat ik niet zo ben
nee absoluut niet netjes! Zou ook mijn 4 euro terug eisen. Raar mens als je het afgesproken hebt en ervoor betaald hebt, nze dacht zeker makkelijk nog 4 euro extra te verdienen'.
ik zou het ook melden, ik vind het gewoon diefstal, en dan haar reactie "jammer voor je" dan zou je mij helemaal op de kast hebben! ook al is het "maar" 4e.