hoi meiden, ik ben nu 15w en 5dgn zwanger van onze 2e spruit. nu heb ik de geslachtsbepalingsecho staan op 16-8 ik ben dan 17+6 zwanger. ik zie echt bij zoveel meiden dat ze met 16 weken het geslacht al weten! is het bij ons dan zo laat? volgens de vk die de echo gaat maken heb je met 18 weken meer duidelijkheid en zekerheid, klopt dat?
he, Bij ons wisten we het op 16 weken en 4 dagen. Maar onze lag zeer goed en de beentjes die waren open. Het ligt denk ik ook aan de gyn. succes
Ik heb m met 16 weken laten doen bij een zelfstandig echobureau.. Moesten we wel 20 minuten voor rijden want hier in de buurt deden ze alleen bij 18 weken een geslachtsecho
Wij hebben met 16+5 de geslachtsecho. Stond eerst week later, 17+5 maar vriendlief moest ineens naar het buitenland voor zijn werk. dus toen hebben we hem weekje eerder gezet. Was geen probleem. Alleen lag gisteren de baby in een onmogelijke houding, als ik plat lig lag de kleine recht op. Hoof tegen buikwand en benen in mijn rug. Dus als ze a.s. maandag nog zo ligt wordt het geslacht lastig te bepalen hahaha.
Wij wisten het pas met 19w5d. Kleine meid lag juist met billen tegen de buitenwand en hoofd tegen mn ruggengraat. Dus pas met de 20 weken echo gezien kregen we een misschien. met 20w1d nog een keer particulier laten bepalen, omdat ze niet zeker was. Daarna lekker op vakantie gegaan
Bij de eerste 'pas' met 26 weken bij de 3D/4D echo, de tweede met 16 weken bij een echobureau en de derde met 14,5 al.
Wij hebben ook met 16 weken en 1 dag een pretecho laten maken en toen was het al heel duidelijk. En gister bij de 20-weken echo is het nog eens bevestigd. Mijn ervaring is dat als ze het niet zeker weten, het dan ook niet zeggen en hoe verder je bent hoe duidelijker het vaak te zien is.
Hier doet het pretechobedrijf het al met 14 weken, zelf hebben we gekozen om een week later te gaan, voor mijn eigen gevoel iets meer zekerheid. Ben dan 15,5w. Dus zaterdag weten we het als de spruit er goed voor ligt
wij hebben bij alle kids gewoon gewacht tot de 20 weken echo.mensen hebben tegenwoordig ook echt geen geduld meer.om te wachten.
Ze willen vaak gewoon zelf wat zekerheid inbouwen dat ze het goed kunnen zien. Bij de eerste wisten we het voor de 16 weken al en nu met bijna 17 weken.
Wij hebben met 16+3 een geslachtsbepalende echo gehad. Ze lag eerst niet goed maar nadat ze haar even wakker hadden gemaakt was vanaf verschillende hoeken te zien dat t een meisje was @esje1981 Ik had idd echt geen geduld om tot 20 weken te wachten, mijn vriend overigens wel hoor. Maar als die mogelijkheid er is waarom dan nog een maand wachten als je het zo graag wilt weten? Ik was iig erg blij dat ik t eerder wist
omdat ze het toch vaak niet goed hebben.dat heb ik al heel vaak gehoord.en zeker als ze zeggen het is een meid dat er vaak bij de 20 weken echo een jongen word gezien.
Wij hadden een pretecho met 16.1, en het was heel duidelijk te zien dat t een jongetje is. Voor mij persoonlijk vond ik het ook prettig om tussen 12 en 20 weken nog even te kijken, daardoor gingen we veel minder zenuwachtig de 20 weken echo in. Het is dan geen medische echo maar ze kunnen goed zien of het maagje en het blaasje zijn gevuld etc etc.
Wij wisten het met 18+ (voriga week) en daar was de echo nog steeds vrij onduidelijk, mogen terugkomen in september. Hij dacht dat het een jongen was, maar wil het gewoon zeker weten. Probleem is dat die van mij weg zwemt als we gaan kijken met een echo, draait zich graag om de hele tijd En dan ben ik zelf al niet de smalste en hij ligt hoog, dus daarom was het moeilijker te zien zei hij.
Hier werd met de 20 weken echo helemaal niet naar geslacht gekeken.. Is dan ook een medische echo dus vind dat nog niet eens zo gek. Dus daarom 'gewoon zelf' een pretecho betaald om het wel te weten, heeft hier dus niets met geduld te maken