hoe noemen jullie je schoonouders?

Discussie in 'De lounge' gestart door lennylenn, 9 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ik noem ze bij hun voornaam, maar dat doet mijn man ook dus dat scheelt, dat maakte het wel makkelijker. Mijn schoonmoeders naam kort ik ook wel eens af, vindt ze helemaal niet erg. Ik heb echt geluk volgens mij want ik heb hele leuke schoonouders. :) Mijn man noemt mijn ouders bij hun voornaam, terwijl ik ze pap en mam noem, maar dat vindt iedereen prima.

    Off topic: Duchess heb jij nou een live borstvoedingsfoto als avatar of zie ik het gewoon niet goed? ;)
     
  2. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Ik heb inderdaad een foto van mijn dochter toen ze nog heel jong was (6 weken ofzo?) aan de borst als avatar, hoezo? :D
     
  3. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ha, ik dacht misschien zie ik het verkeerd. :) Nou ja, ik wil niet een hele discussie beginnen, maar voor mij persoonlijk is dat een beetje too much. ;)
     
  4. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Whaha... hoezo dat? Je ziet toch niks? Je moest het zelfs vragen..
     
  5. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ok, sorry, misschien had ik het beter in een pb kunnen vragen, maar ik zag het dus wel, want anders vraag ik het niet. ;) nogmaals, niet mijn bedoeling om een hele discussie op gang te brengen, ik was er gewoon een beetje verbaasd over. :)
     
  6. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Ja, maar nu ben ik natuurlijk benieuwd wat je er dan zo storend aan vindt.... lijkt me logisch. :)
     
  7. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ok, dat zal ik dan eerlijk zeggen en dat is niet aanvallend bedoeld. Maar hoewel ik weet dat bv heel erg natuurlijk is kijk ik liever op het forum niet tegen zo een foto aan, omdat ik niet per se iemand haar borst hoef te zien. :)
     
  8. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    dan zou ik op straat langs reclameborden, op tv of in de supermarkt bij de tijdschriften maar ook flink de andere kant op kijken.. je ziet amper dat het een borst is. Denk meer dat het jouw gedachte is, vooral omdat je nu zeker weet dat het een borst is.
     
  9. Maedra

    Maedra Fanatiek lid

    29 okt 2009
    1.558
    0
    36
    Rotterdam
    Ik zag dus wel dat het een borst is, ik vroeg het ter bevestiging, en het heeft er niets mee te maken of het "mijn gedachte" is, ik vind het apart dat je zo een foto van jezelf als avatar neemt.

    Ok, ik houd er over op want dit kan nooit op iets goeds uitlopen deze discussie, ik wil duchess absoluut niet aanvallen of kwetsen, dus het lijkt me beter dat ik hier niet verder over doorga (of in een ander topic). ;)

    Het heeft niets te maken met wat ik op straat aan billboards zie (hoewel ik daar nooit blote borsten zie, ik weet niet wat voor billboards jij in de buurt hebt ;)).
     
  10. Duchess

    Duchess VIP lid

    26 jan 2006
    11.503
    3
    38
    Eindhoven
    Nou het is idd dat je weet dat het een stukje borst is maar anders?
    Beetje raar als je het mij vraagt hoor. :) Als mijn dochter er niet bij zat, had je dan nog geirriteert aan dat stukje borst? Waarschijnlijk had je dan niet eens door gehad dat je een stukje borst ziet op die foto.
    Daarbij zie je op die foto alleen een stukje van de bovenkant van mijn borst, nog minder dan bij iemand met een diepe V hals ofzo.....
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Nou van dat lingeriemerk waar half naakte vrouwen op staan (dan wel met een bh aan maar daar zie je net zoveel), of die billen van sloggie.. of van de h&m, livera of zeeman in bushaltehokjes, overal zie je vrouwen in lingerie.

    vraag me af waarom dit iets heel anders is?
     
  12. YenD

    YenD VIP lid

    31 aug 2009
    6.343
    2
    0
    gelukkige huisvrouw
    ergens tussen hier en daar
    Bij de voornaam of opa en oma..
     
  13. littleladybug

    littleladybug Niet meer actief

    pap en mam. En zo voelt dat ook!
    Mijn man zegt tegen mijn ouders ook pa en mam en we voelen ons gezegend met twee paar ouders. Mijn schoonouders zien mij ook als hun dochter en mijn ouders mijn man als hun zoon.

    Echt geweldig als je 2 paar ouders hebt!
     
  14. Vlinderr

    Vlinderr Fanatiek lid

    11 mei 2009
    3.739
    2
    0
    Overijssel
    Ik vind dat leuk!! Zelf doe ik het overigens niet. Noem ze bij voornaam, maar als mijn schoonmoeder mij belt, zegt ze wel es: ''ja, met mama''. Haha. Vind dat altijd wel leuk. ;)
     

Deel Deze Pagina