hallo dames Ik wilde gewoon weten wie nog meer een hongerige baby heeft.Mijn deochtertje krijgt friso extra met nutriton om het dikker te maken en dan is het 180 ml +6 schepjes. En toch komt ze om de 3 uur soms wil ze ook eerder.Ik moet haar echt afleiden om het tussen de 3-4 uur te geven anders kom ik boven de 5 flesjes op een dag. Ze is verder gelukkig gezond maar ik ben bang dat ze te zwaar word. haar geboorte gewicht was 3475gram. Ze woog met 9 weken 6100gram maandag moet ik naar het cb ik ben benieuwd dan is ze 13 weken. ze is wel lekker een bolletje heerlijk om mee te knuffelen.
Kian krijgt sinds een week nu ook Friso extra. Hij had vaak na 1 1/2 of 2 uur alweer honger Nu netjes om de 3-4 uur, dus gaat goed nu! Hij krijgt nu 6x 110-120cc
Ruben krijgt van Nutrilon de Forte voor de hongerige baby. Hij krijgt 5 flessen van 140 cc. Hij komt dan ook netjes om de 4 soms 4.5 uur voor zijn flesje.
Hoe deed Ruben het voordat je deze voeding gaf? En hoe oud is hij? Esmee komt ook vaak te vroeg, ze krijgt Omneo. 's Nachts doet ze het trouwens wel heel goed, soms 9 uur op een fles met 6 schepjes (overdag krijgt ze 5 schepjes). Ben benieuwd hoe ze het overdag op hongerige baby zou doen.. Is deze voeding hetzelfde ongeveer als Friso extra?
Ruben had hiervoor de voeding van Nutrilon standaard 0-6 maanden. Omdat hij te vroeg geboren is kreeg hij toen hij uit het ziekenhuis kwam erg weinig in zijn flesje...iets van 60 cc. Maar ik merkte na een paar weken dat hij me steeds eerder kwam voor zijn voeding om het uur..... En ik kon ook niet telkens gaan verhogen want dan ging hij meer spugen en kreeg hij teveel voeding binnen... Ik heb het toen met het CB overlegt en die vonden het niet nodig dat ik een andere voeding moest gaan gebruiken...ze zeiden gewoon het speentje erin... Dat heb ik 1 week geprobeert maar dat was gewoon een marteling zowel voor hem als voor mij... Ik heb toen half om half de voeding standaard met forte gemengd en daarna volledig forte en hij doet het er super op.... Hij weegt nu 4.5 kilo en 13 weekjes oud... @kissie: hoeveel krijgt jou kleintje in de fles en hoe oud is ze... Hoeveel voedingen? Gr Angela
Esmee is 6 weken oud, geboortegewicht was 4060, ze weegt nu ongeveer 5200. Ze krijgt 5 flessen van 150 + 5 schepjes Omneo, waarvan de laatste 6 schepjes. om 23 uur. Meestal slaapt ze 's nachts door, anders krijgt ze 6 flessen. We hebben geprobeerd om overdag ook 6 schepjes erin te doen, maar dit is te veel, ze spuugt dan veel. En ik heb het idee dat ze dan een beetje misselijk wordt? DOnderdag heeft ze een regeldag gehas en sindsdien slaapt ze al wel iets beter overdag. Maar na de fles van 1500 uur blijft ze eigenlijk zeuren tot 2300 uur en lijkt dan meer honger te hebben. Ik ben trouwens erg gelukkig dat ze de fop speen pakt!
Esmee slaapt hierop van 23 uur tot 8 uur door, dus ik weet niet of het mag maar ik doe het gewoon. Soms drinkt ze ook niet alles op hoor. Waarom mag dit niet dan?
Omdat ze dan verstopping of harde ontlasting kunnen krijgen, je zou dan eigenlijk ook meer water toe moeten voegen.
evy krijgt ook friso extra, ze krijgt nu 6 flessen van 150 water en 5 schepjes.. als ik minder geef is het brullen,, eerst kwam ze om de 2,5 uur en nu om de 3,5/4 uur, ze weegt nu iets van 4800/5000 gr denk ik.
Wat bedoel je met als ze eerder komt, slaapt ze dan en wordt ze wakker als ze honger heeft. Of merk je als ze wakker is wanneer ze honger krijgt. Dus van die hongerige baby voeding krijg je wel een rustiger kindje? En geen last van krampjes?
euhm evy slaapt dan meestal echt die 4 uur, ze word echt wakker van de honger ! dus of na 3 uur of na 4 uur, das verschillend.. evy krijgt er wel krampjes van, maar daar is ze heel gevoelig voor, ze kreeg eerst friso comfort tegen krampjes, maar daar had ze weer niet genoeg aan, ook niet als we het mengden, dus nu toch mar even volhouden op hongerige baby's.
Heeft ze ook geen wakkere momenten of huiluurtjes? En hoe sliep ze voordat je deze voeding gebruikte?
huiluurtje heeft ze elke avond.. en wakkere momenten natuurlijk ook, maar dat heeft elke baby, welke voeding je ook geeft.. ze is alleen veel meer tevreden dat merk ik wel, na de fles is het nu lachen en spelen, ik heb hypo-allergeen gegeven in het begin en daar werd ze echt niet lekker van, alleen maar t zuur en huilen en spugen, ook veel krampjes,slapen ging slecht omdat ze zo t zuur had, wat gewoon zeer deed bij dr, toen zijn we overgegaan op friso comfort tegen de krampjes, dat hebben we toen een tijdje gemengd met friso extra voor hongerige baby's omdat ze na 2,5 uur steeds alweer honger had en een fles van 165 cc wou. En nu zijn we dus volledig over op friso extra voor hongerige baby's en dat bevalt goed tot nu toe, ze komt netjes na 3,5 /4 uur , en als ze weer last krijgt van t zuur of krampjes meng ik er alsnog 1 schepje van comfort doorheen (inplaats een schepje friso extra)
beyza weegt dus 7230 gram met 3 maanden oud. Ze is gisteren gewogen de cb arts vond haar erg gegroeid. Ik geef haar alleen fles voeding verder niks de volgende keer(als ze weer ruim een kilo aangekomen is) willen ze gaan kijken hoe het komt dat ze zoveel aankomt.Ze zit nu net onder de grens van wat ze maximaal mag wegen.Ik ben benieuwd al maak ik me niet zo druk zolang ze gezond is .