Wat vinden jullie nou echt een leuk WK gadget? Dan bedoel ik dus het jurkje van Grolsh, de pletterpet van Heineken enz.
die pletterpet is grappig mn neefjes hadden ze.. ik heb zelf het grote beessie van de ah die vind ik grappig voor in mn auto
Het jurkje is toch van Bavaria..?? Die heb ik dus, en vandaag beesie's gekregen bij de AH en gelijk maar een grote gekocht.. Leuk!
View attachment 78135 Deze is wel grappig... Hij staat te koop trouwens... Bieden vanaf 40 euro. Vandaag gewonnen bij Super de Boer.
Ik heb het jurkje van Bavaria, heel charmant als je 34 weken zwanger bent, hahaha. Mijn zoontje is helemaal gek van de voetbal gogo's en de beessies. Hij heeft de kleine en de grote.. Oh en zoonlief en manlief hebben ook nog allebei zo'n verschrikkelijke toeter:x
De welpies van 2 jaar terug van de AH. En nu de beestjes, heb de grote en 30 kleintjes, heb heel het huis ermee versierd!!!
Weet niet of het een wkgadget is maar vind die kratkussen van lu wel erg grappig... nu nog ff sparen! Oh en dat shirt van nuon is ook grappig idd... die reclame, geweldig!
I HATE vuvuzela! wat een irritante ***dingen!! zo kan je toch ook niet eens normaal een voetbalwedstrijd kijken?? zwaar irri!! hier bij onze supermarkt in NH hebben ze allemaal vlaggetjes. GE-WEL-DIG!! heel NH hangt vol met die dingen. topper
due vuvuzela mogen ze van mij allemaal door midden breken! Wat een rot geluid. Ben ook wel anti WK gadgets, maar als ik dan moet kiezen ga k voor de Beessies.