Ik zou graag willen weten hoe het weer de komende dagen in scheveningen is. Is het er bewolkt en koud of valt het wel mee? ik weet dat ik dit kan opzoeken maar ik dacht mensen die er uit de buurt komen weten het miss beter? gr
Nou vandaag was t echt super lkkr weer, ik heb er de hele dag lekker langs het strand gebanjert. Maar hoe het weekend er uit ziet zou ik niet weten.
Het was inderdaad heerlijk aan zee vandaag. Als het zondag en maandag nog warmer wordt is het vast lekker. Het hangt een beetje van de wind af (voorspellingen zijn goed) maar de meeste terrasjes hebben wat beschutting en dan is het al snel heerlijk bakken. Vandaag heb ik in ieder geval in mijn shirtje op het terras gezeten en ben behoorlijk verkleurd.
O nou hoor ik net dat er wel veel wind aan zee staat, toch maar even afwachten dan. Uitwaaien kan ook lekker zijn hoor, maar ja moet geen wegwaaien worden he
Het was lekker zonnig vandaag, maar het waaide inderdaad wel. Het belooft wel warmer te worden de komende dagen!