Gewoon met een boterham of kwark oid? Plaats hier evt je recept. Ik ben op zoek naar wat inspiratie .
Ik ontbijt met een vers sapje van ongeveer 5cm gember, een citroen en een appel. Maak ik elke ochtend in de sapcentrifuge. Daarnaast neem ik vaak yoghurt of kwark met fruit erdoor. Of een boterham. Maar net waar ik zin in heb.
Momenteel twee boterhammen en een kop thee. Maar ik varieer met periodes, hiervoor heb ik een aantal weken cornflakes met melk als ontbijt gegeten en daarvoor een periode muesli met yoghurt en sinaasappelsap.
Meestal yoghurt met fruit en een smoothie/sinaasappelsap. Maar als ik trek heb ik een boterham of crackers neem ik dat
Dit heb ik ook een tijd gedaan. Totdat de tandarts me erop wees dat de citroen en de appel killing zijn voor je tandglazuur. Jammer want het is gezond en lekker. Nu yoghurt met muesli en fruit
verschilt per dag en hoe laat ik uit bed kom. meestal met 2 bruine boterhammen met kaas of snijwaar. of een schaaltje yoghurt of kwart met cruesli erin. een beker met pap is vaak ook wel lekker. ik drink er vaak sap bij ivm de melkproducten. als ik gewoon brood eet 's morgens is het vaak met een glas roosvicee ferro omdat ik vaak ijzer te kort kom.
- Magere kwark met muesli en noten of fruit. - Soms een omelet met groenten maar dit doe ik alleen als ik later ontbijt. Om 7.00 heb ik daar nog niet zo'n zin in. - 2 boterhammen (volkoren of spelt) met rookvlees/kaas/kipfilet/avocado/banaan/hagelslag/philadelphia/groentenspread van zonnatura 2 koppen koffie en 1 a 2 glazen water
Verschilt vaak maar meestal ontbijt ik niet. Als ik ontbijt neem ik vaak een yoghurt of shake. Net waar ik op dat moment maar zin in heb.
Ik ontbijt meestal met een ontbijtsmoothie. Ik neem een banaan, karnemelk, ander fruit (nu diepvries mango/bessen oid) en havermout (of andere granen) en dat blender ik dan even. Soms doe ik er ook rauwe cacao stukjes in of limoensap oid. Erg lekker en vullend! Wat ik ook wel eens doe, is overnight oatmeal. Avond van te voren yoghurt/melk mengen met havervlokken en andere dingen en dan een nachtje laten staan. Volgende ochtend is het lekker zacht en kun je het zo eten.
Plakje roggebrood met kaas en een glas sinaasappelsap. Of 2 cracottes met snijworst of kaas met een glas sinaasappelsap.
Tot nu toe iedere ochtend havermoutpap: melk, havermout, rozijnen, gedroogde abrikozen en/of banaan, walnoten. Omdat ik nu meer eiwitarm moet gaan eten ben ik ook nieuwsgierig naar wat hier voorbij gaat komen.. Alleen 'niet' vind ik persoonlijk geen optie.