Brood krijg ik vroeg op de ochtend nog niet weg. Bakje yoghurt met muesli is mijn ontbijt. Sta ik wat later op dan eet ik wel eens een broodje, maar meestal niet.
Ik wissel vak af.. Vaak cruseli met yoghurt en honing of anders twee bruine boterhammen of twee crackers een met kaas en een met honing.. Tja.. Ik ben zelf niet zo een brood eter maar ik moet wel echt ontbeiten.
altijd verschillend. kwark met honing en noten brinta boekweitpannekoek met banaan mugcake met fruit brood eigenlijk nooit
Maandag tm zaterdan met een smoothie. Altijd met banaan, kiwi, sinaasappel en amandelmelk en variërend met spinazie, broccoli of boerenkool. Op zondag afbakbroodje met beleg, croissant en gekookt eitje wel met verse jus om de dag met vitaminete te beginnen.
Ik moet overigens wel zsm ontbijten. Ik word echt woedend als mijn bloedsuiker extreem zakt. Ik moet echt goed ontbijten, en de rest van de dag ook echt op tijd eten.
Wisselend. Het is maar net waar ik zin in heb, meestal yoghurt met havermout en wat fruit er doorheen. Of alleen kwark, roggebrood met kipfilet, rijstewafel met kipfilet.
Ijskoude redbull en een sigaret 😝 ( rond 7 meestal ) . Rond 10-12 uur vaak een tosti, broodje gebakken ei of een andere vette hap. Voor de rest ben ik best oké hoor 😎
Overigens veranderd dit binnenkort omdat ik meer en andere tijden ga werken , dan neem ik gewoon bruin brood met jonge kaas mee.
☺️ met beschuit met muisjes, een soort verslaving momenteel 😁 En nee, niet zwanger en geen baby is huis haha
Het allerlekkerst vind ik overnight oats met soja melk (kokos) en appel en kaneel.. Maar vaak ben ik te lui om dat klaar te zetten savonds dus heel vaak eet ik ook gewoon een broodje of een bak Griekse yoghurt met fruit.
Elke ochtend om 6:00 een mega bak chocolade cruesli met volle melk en een kop koffie. Om 8:00-09;00 2 harde of 3 zachte broodjes of een half stokbrood met beleg en een smoothie of groot glas melk. Die twee samen reken ik als ontbijt en het is al gauw 800 calorieen (en tussen 12-1 uur eet ik gerust weer hetzelfde muv de muesli)
Groene smoothie Recepten verschillen van dag tot dag. Ligt eraan wat er in huis is en waar ik zin in heb.
Deze ochtend twee eierkoeken met witte chocoladepasta. (Genietend!) Meestal slecht op werkdagen... Kop koffie, in de auto een banaan, rond 10 uur eens een broodje. In het weekend altijd luxe, broodjes bakken, eitjes koken, thee, sap. Lekker beleg erbij. Volkoren crackers met kaas vind ik ook heerlijk. Havermout met honing. Brinta (de 8 granenpap of de vanille-versie). Voor mijn dochter heb ik altijd fruithapjes in de vriezer (kaki, mango, ananas, sinaasappel) daar doe ik een banaan doorsnijden en twee eetlepels havermout of andere vezels/granen doorheen. Dit eet ze 3a4 x per week. Ze heeft een slechte stoelgang en dit helpt, is lekker en gezond. Ik maak deze eens per maand en heb dan snel en makkelijk een goed ontbijtje voor haar.