Lekker makkelijk voor hem als mensen haar de schuld geven. Die mannen moeten gewoon eens leren voor hun eigen kinderen op te komen. Voor mij is het gevoel er klaar mee te zijn eigenlijk pas gekomen toen wij Roan kregen. Ik kan me met heel mijn hart niet voorstellen dat ik niet alles voor hem zou doen. Vantevoren zocht ik het bij mezelf. Wat deed ik verkeerd dat mijn vader zo tegen me deed? Nou helemaal niks, hij is gewoon een zwakkeling die blijkbaar zijn gevoel voor zijn kinderen naast zich neer kan leggen.
Mannen zijn helaas ook gewoon heel pragmatisch ingesteld... Ze hebben vaak toch zoiets van: nou, mijn kinderen redden zich toch, dus waarom zou ik me op hun focussen? Ze voelen zich dan meer verantwoordelijk voor het geluk van hun nieuwe partner dan van hun kinderen. Ik snap het ook niet, maar ik ben een vrouw. Wij zitten toch anders in elkaar
Precies! Helemaal mee eens!!! Je zegt toch niet tegen de bloedeigen kind dat je het te druk hebt gehad om langs te komen?? En dat al maanden lang he!
Hier is het juist andersom, zou willen dat ik schoonouders wat minder zag en ze zich minder bemoeiden met alles..
Ja dat begrijp ik heel goed. Vind het ook erg dat hij zegt geen tijd te hebben. Voor je zoon en schoondochter hoor je tijd te hebben, of in ieder geval maak je toch tijd? Heel jammer..
Ja pas later besefte ik hoe belachelijk dat was van hem om te zeggen. Hij kwam zo naast me staan en zei dat ik nog wel wat voor mijn verjaardag kreeg. Voelde me zo beledigd. En toen ik zei dat we hem eigenlijk al wel eerder verwacht hadden, los van mijn verjaardag, zei hij dat hij het zo druk heeft. Hetzelfde zei hij tegen mijn man!
Tja heel eerlijk zou hier geen problemen mee hebben. Niet alles hoeft op de weegschaal toch. Dat ze op vakantie gaan met de andere familie , ja dus.. is het dan verplicht om ook met jullie op vakantie te gaan. En geen tijd om op verjaardag te komen vind ik bij een kind niet kunnen maar bij een volwassene.. dan komt het volgend jaar weer of dat jaar erop. Tja jammer dan. Kan me daar niet druk over maken.
Alles hoeft zeker niet op de weegschaal. Maar als alle aandacht altijd naar 1 kant gaat, dan is het niet meer normaal. Toevallig was ik pas jarig, maar we horen nooit iets van ze. Ze hebben het altijd druk met haar familie.