Ik hoop dat jullie wat tips/adviezen hebben over een mogelijk alternatief voor bh’s. Ik kan op dit moment geen bh’s verdragen. Alles zit te strak, knelt, schuift, irriteert. Uiteraard op laten meten bij een goede lingeriezaak, maar het probleem zit hem niet in maten (denk ik). Ik kan gewoon niet zoveel verdragen op mijn huid (prikkels). Panty’s, kaartjes in mijn nek, wol/acryl, ook hier word ik heel ‘naar’ van. En nu? Herkennen mensen dit?
Ik heb een sporttopje van ter stal, verkopen ze ook bij de Hema. Als ik geen zin heb in een BH doe ik die aan. Doe hem ook altijd over mijn bh aan, vind ik fijner zitten.
Ja ik herken het heel erg! Dat heb ik heel mijn leven al. Pantys kan ik absoluut niet verdragen , van kleding kan ik alleen zachte katoenen stoffen op mijn huid hebben. Qua bh’s, ik ben zelf redelijk aan de maat met 90E. Ik koop vaak heel rechttoe-rechtaan modellen, meer een soort sport bh’s. Geen kantjes en friemeltjes. Bij ulla popken hebben ze sport-bh’s met een badstof laagje erin, ik vind die echt heel fijn
Rekbaar sporttopje idd. Of voedingshemd van de hm, daar zit een binnentop in en dat houdt de dames op de plek.
Het ligt ook een beetje aan je maat. Zo’n topje is een prima optie als ze niet te groot zijn, maar anders zou je kunnen kijken naar zwangerschapsbh’s, die zijn vaak heel zacht.
Dank jullie wel voor de reacties! Fijn dat ik niet alleen hierin ben Ik heb inderdaad veel geprobeerd.. van die comfort bh’s, sporttopjes, voedingbh’s. Ik merk dat ik wel echt een cup nodig heb, anders komen mijn borsten tegen elkaar en ook dat vind ik vervelend. Ik heb een 80d, kan ook niet zomaar zonder.
Zodra ik thuis ben gaan 9 vd 10x de dames lekker los, veel beter Vind het ook niks maarja ook grote maat dus zonder lopen is geen optie, doe wel altijd over mn bh nog een bh topje aan zit lekkerder
Een bralette!! Je hebt ze in verschillende vormen en soorten. Ik draag niks anders meer. Heb al mijn bh's de deur uitgedaan
Ik draag de topjes vd Primark. 3 voor 12 euro.... na borstoperaties kan ik geen beugel meer verdragen en kan ik maar geen fijne pasvorm vinden. Uiteindelijk er maar bij neergelegd dat die topjes het fijnst zijn en t leukst.
Ik haal sowieso altijd de beugels eruit, die vind ik zó vreselijk zitten. En soms gewoon een strak topje ipv een bv. Of soms gewoon niks Heb geen ontzettend grote maat dus dat kan best.
Ik heb topjes van de primark. In een verpakking zit (volgens mij) een witte, zwarte en een grijze. Van deze heb ik geen last. Ik draag zelden nog gewone bh's en zo ja dan sloop ik de beugels er sowieso uit. Maar eigenlijk nu alleen nog de topjes. En als ik thuis ben draag ik er geen 1 krijgen ze de vrijheid. Ik een vrije hangdag dan zij ook Scheelt dat ik niet zoveel heb
Deze van de action vind ik enorm goed zitten. Mijn borsten zitten ook mooi afzonderlijk en dat vind ik aangename dan topje of ops waar ze tegen elkaar zitten.
Ik draag altijd de topjes zoals hierboven van de action. Blijven lang mooi. Alleen de witte blijven niet superwit bij mij.
Nou ik had al zitten kijken, maar het staat er niet bij in de webwinkel en ik haal ze zelf in de “stenen winkel”. Dus ik durf het niet met zekerheid te zeggen welke van de online modellen dat hebben, sorry
Ik heb in al die jaren bh's maar 1 model wat idd lekker zit en wat ook wat ondersteuning biedt. Soort sport BH van hunkemoller/livera (maar valt niet onder sportBH als ik zoek). Hier ook iets van 80-85 D-E (hangt van het model af) Voor zien hoe hij er uitziet even een linkje naar een witte variant hieronder, ik heb zelf de zwarte (een stuk of 6 ) https://www.hunkemoller.nl/niet-voorgevormde-bh-zonder-beugel-wit-103217.html
Ik heb deze: https://www.livera.nl/co-bra-non-wired-soft-bh-aan00a1w-aan00a1w-0mw.html Geen beugel, geen naad in de cup. Wel voorgevormde cup. (Geen tepels te zien dus) En ik koop hem niet volgens de regels. Dus gewoon iets losser qua omvang maat. Tegen de verkoopster zeg ik dan altijd: als ie niet lekker zit, dan draag ik hem gewoon niet. En als ik thuis bent, bh uit. Ik heb wel altijd een hema hemdje aan. Dan heb je niet zo bloot gevoel.