Ik ben opzoek naar 2 rompersvoor mijn zoon om zo te laten zien dat hij broer wordt. Ik wil 2 rompers een met ik (hartje) opa en zo een met oma het mag ook opa & oma zijn. Maat 86/92 kan ze nergens krijgen en heb ze al wel in maat 50 wil ze samen in een cadeautje stoppen
Ik zie dat je in spijkenisse woont, vraag het eens bij zeepatelier het ambacht, op noordeinde. Zij doen hotfixen, weet alleen niet hoe snel je het wil hebben/hoe druk ze het hebben?
I Love Papa Mama Oma Opa Romper Fun Kindershirts - Rompers - Slabbetje Rompers I Love Verkleedkledij Verkleedpartijtjes Carnaval Goedkoop baby geboorte Goedkoop
en zelf maken en de steentjes bestellen? want je kan de logo gewoon uit printen op een site. maar moet je het in spiegelbeeld de steentjes leggen anders staat de tekst er verkeerd op de romper.
Hoi, Ik maak borduurkadotjes. Kan het voor je maken, kost wel even werk, en incl zendkstn 15euro voor1 romper. Last maar weten of je het wat vindt. Ps borduren met de hand in kruissteek.
Hotfix romper - Wonderkleertjes.nl Rompertje met naam | Rompertje met naam | Engeltjes & Bengeltjes Romper voor Oma! - Mijn Oma is de allerliefste... Wat ideeën mis kun je er iets mee .